CUI 44041720

DIGITAL SUPPORT SERVICES S.R.L.

DIGITAL SUPPORT SERVICES S.R.L. este o firmă din Orş. Otopeni, județul Ilfov, înființată în 2021. Activitatea principală: CAEN 7112 - Activităţi de inginerie şi consultanţă tehnică legate de acestea. Firma nu este plătitoare de TVA. Stare: Inactivă fiscal. În 2025 a raportat o pierdere netă de 632 lei.

Inactivă fiscal

Date de identificare

CUI

44041720

Nr. înregistrare

J23/2125/2021

EUID

ROONRC.J23/2125/2021

Formă juridică

SRL

Județ

Ilfov

Localitate

Orş. Otopeni

Adresă

CAL. BUCUREŞTILOR, NR.78, BL.B2-4, SC.4, ET.3, AP.40

Data înregistrării

02-04-2021

Stare înregistrare

INREGISTRAT din data 02.04.2021

Stare la Registrul Comerțului

funcțiune
sediu expirat

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].

Situația fiscală

Plătitor de TVA

Nu

TVA la încasare

Nu

Înregistrat în RO e-Factura

Nu

Contribuabil inactiv

Da

din 19-06-2026

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026

Reprezentanți legali

Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.

Date protejate (GDPR)
Date protejate (GDPR)

Administrator

Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Activități autorizate (CAEN)

Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.

Coduri CAEN autorizate

Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.

CAEN Rev.2 (2008)

  • 6201 - Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

  • 6209 - Alte activităţi de servicii privind tehnologia informaţiei

  • 6399 - Alte activităţi de servicii informaţionale n.c.a

  • 7022 - Activităţi de consultanţă pentru afaceri şi management

  • 7311 - Activităţi ale agenţiilor de publicitate

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Indicatori 2025

Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.

Rezultat net

−5.3%

−632

Capitaluri proprii

−3.0%

−35 477

Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Date financiare

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.

Cifra de afaceri și rezultatul net

— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.

Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Întrebări frecvente

Este DIGITAL SUPPORT SERVICES S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu, DIGITAL SUPPORT SERVICES S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Ce cod CAEN principal are DIGITAL SUPPORT SERVICES S.R.L.?

Codul CAEN principal declarat la ANAF este 7112 - Activităţi de inginerie şi consultanţă tehnică legate de acestea.

Când a fost înființată DIGITAL SUPPORT SERVICES S.R.L.?

Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 2 aprilie 2021.

Unde are sediul DIGITAL SUPPORT SERVICES S.R.L.?

Sediul firmei DIGITAL SUPPORT SERVICES S.R.L. (CUI 44041720) este în CAL. BUCUREŞTILOR, NR.78, BL.B2-4, SC.4, ET.3, AP.40, Orş. Otopeni, județul Ilfov.

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Emite facturi către DIGITAL SUPPORT SERVICES S.R.L. în 2 minute

Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.

Creează cont gratuit

Vrei să vezi cum plătește DIGITAL SUPPORT SERVICES S.R.L.?

În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.

Încearcă gratuit