CUI 44093745
MIUNIQUE S.R.L.
MIUNIQUE S.R.L. este o firmă din Slatina, județul Olt, înființată în 2021. Activitatea principală: CAEN 7413 - Activități de design de interior. Firma nu este plătitoare de TVA și este înregistrată în RO e-Factura. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 87.5 mii lei (−32.1% față de 2024), o pierdere netă de 3.5 mii lei și 1 angajat.
Date de identificare
CUI
44093745
Nr. înregistrare
J2021000381281
EUID
ROONRC.J2021000381281
Formă juridică
SRL
Județ
Olt
Localitate
Slatina
Adresă
STR. LIBERTĂŢII, NR.9, BL.9, SC.A, ET.PARTER, AP.12
Data înregistrării
12-04-2021
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 12.04.2021
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
7413 - Activități de design de interiorCoduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.3 (2025)
-
1421 - Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte
-
1429 - Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte și accesorii n.c.a.
-
4613 - Intermedieri în comerţul cu material lemnos şi materiale de construcţii
-
4615 - Intermedieri în comerţul cu mobilă, articole de menaj şi de fierărie
-
4642 - Comerţ cu ridicata al îmbrăcămintei şi încălţămintei
-
4751 - Comerț cu amănuntul al textilelor
-
4752 - Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și al celor pentru vopsit
-
4753 - Comerț cu amănuntul al covoarelor, carpetelor, tapetelor și al altor acoperitoare de podea
-
4755 - Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a.
-
4771 - Comerț cu amănuntul al îmbrăcăminții
-
4778 - Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi
-
4791 - Intermedieri în comerţul cu amănuntul nespecializat
-
4792 - Intermedieri în comerţul cu amănuntul specializat
-
7020 - Activităţi de consultanţă în afaceri și management
-
7311 - Activităţi ale agenţiilor de publicitate
-
7330 - Activităţi în domeniul relaţiilor publice şi al comunicării
-
7411 - Activități de design industrial și vestimentar
-
7412 - Design grafic și activități de comunicare vizuală
-
7414 - Alte activităţi de design specializat
-
8552 - Învăţământ în domeniul cultural (muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.)
-
8559 - Alte forme de învățământ n.c.a.
-
9529 - Repararea și întreținerea articolelor de uz personal și gospodăresc n.c.a.
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
87 528
Rezultat net
−3 466
Capitaluri proprii
21 689
Număr mediu de salariați
1
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 1413 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 1413 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 1413 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 1413 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 1413 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||
| Active imobilizate |
8 484
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Active circulante |
23 869
|
38 700
|
20 370
|
7 650
|
6 878
|
| Stocuri |
1 029
|
—
|
—
|
—
|
415
|
| Creanțe |
5 839
|
—
|
76
|
—
|
2
|
| Casa și conturi la bănci |
17 001
|
38 700
|
20 294
|
7 650
|
6 461
|
| Datorii |
10 664
|
1 978
|
1 817
|
4 453
|
12 591
|
| Capitaluri proprii |
21 689
|
36 722
|
18 553
|
3 197
|
−5 713
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | |||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
87 528
|
128 954
|
98 474
|
63 219
|
31 632
|
| Venituri totale |
87 528
|
128 954
|
99 504
|
65 219
|
31 632
|
| Cheltuieli totale |
90 227
|
98 495
|
83 153
|
56 309
|
37 545
|
| Rezultat brut |
−2 699
|
+30 459
|
+16 351
|
+8 910
|
−5 913
|
| Rezultat net |
Față de 2024
−3 466
|
+29 169
|
+15 356
|
+8 910
|
−5 913
|
| Alte date | |||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
1
|
1
|
1
|
1
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut MIUNIQUE S.R.L. în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 87 528 lei, cu un rezultat net negativ (pierdere) de 3 466 lei.
-
Este MIUNIQUE S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Nu, MIUNIQUE S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are MIUNIQUE S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 7413 - Activități de design de interior.
-
Când a fost înființată MIUNIQUE S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 12 aprilie 2021.
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către MIUNIQUE S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește MIUNIQUE S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.