CUI 44107263
ATELIER CTRLZ S.R.L.
ATELIER CTRLZ S.R.L. este o firmă din Reghin, județul Mureș, înființată în 2021. Activitatea principală: CAEN 7111 - Activităţi de arhitectură. Firma nu este plătitoare de TVA și este înregistrată în RO e-Factura. În 2024 a raportat o cifră de afaceri de 42.5 mii lei (+56.1% față de 2023) și un profit net de 22.7 mii lei.
Date de identificare
CUI
44107263
Nr. înregistrare
J26/643/2021
EUID
ROONRC.J26/643/2021
Formă juridică
SRL
Județ
Mureș
Localitate
Reghin
Adresă
STR. ARGEŞULUI, NR.35/D
Data înregistrării
13-04-2021
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 13.04.2021
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
7111 - Activităţi de arhitecturăCoduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
7112 - Activităţi de inginerie şi consultanţă tehnică legate de acestea
-
7410 - Activităţi de design specializat
-
8130 - Activităţi de înteţinere peisagistică
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2024
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
42 450
Rezultat net
+22 714
Capitaluri proprii
53 659
Sursa: MF bilanț 2024 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|
| Bilanț | ||||
| Active imobilizate |
2 375
|
3 875
|
5 375
|
6 875
|
| Active circulante |
52 311
|
38 319
|
17 052
|
16 077
|
| Stocuri |
336
|
—
|
—
|
—
|
| Creanțe |
1 984
|
309
|
1 300
|
200
|
| Casa și conturi la bănci |
49 991
|
38 010
|
15 752
|
15 877
|
| Datorii |
1 027
|
2 249
|
2 416
|
1 183
|
| Capitaluri proprii |
53 659
|
39 945
|
20 011
|
21 769
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | ||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2023
42 450
|
27 200
|
27 906
|
25 850
|
| Venituri totale |
42 450
|
27 250
|
27 906
|
25 850
|
| Cheltuieli totale |
15 410
|
3 309
|
7 257
|
3 505
|
| Rezultat brut |
+27 040
|
+23 941
|
+20 649
|
+22 345
|
| Rezultat net |
Față de 2023
+22 714
|
+19 934
|
+19 811
|
+21 569
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2024 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut ATELIER CTRLZ S.R.L. în 2024?
-
Bilanțul pe 2024 arată o cifră de afaceri netă de 42 450 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 22 714 lei.
-
Este ATELIER CTRLZ S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Nu, ATELIER CTRLZ S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are ATELIER CTRLZ S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 7111 - Activităţi de arhitectură.
-
Când a fost înființată ATELIER CTRLZ S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 13 aprilie 2021.
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2024 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către ATELIER CTRLZ S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește ATELIER CTRLZ S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.