CUI 44112510

HIVE CONSTRUCT SERVICES S.R.L.

HIVE CONSTRUCT SERVICES S.R.L. este o firmă din Smeura, județul Argeș, înființată în 2021. Activitatea principală: CAEN 4100 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale. Firma nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat un profit net de 0 lei.

Activă

Date de identificare

CUI

44112510

Nr. înregistrare

J2021000962039

EUID

ROONRC.J2021000962039

Formă juridică

SRL

Județ

Argeș

Localitate

Smeura

Adresă

STR. GAZULUI, NR.18-19, CAMERA 1, BL.6, SC.A, ET.PARTER, AP.2

Data înregistrării

14-04-2021

Stare înregistrare

INREGISTRAT din data 14.04.2021

Stare la Registrul Comerțului

funcțiune

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].

Situația fiscală

Plătitor de TVA

Nu

TVA la încasare

Nu

Înregistrat în RO e-Factura

Nu

Contribuabil inactiv

Nu

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026

Reprezentanți legali

Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.

Date protejate (GDPR)
Date protejate (GDPR)

Administrator

Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Activități autorizate (CAEN)

Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.

Coduri CAEN autorizate

Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.

CAEN Rev.2 (2008)

  • 0149 - Creşterea altor animale

  • 4110 - Dezvoltare (promovare) imobiliară

  • 4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale

  • 4311 - Lucrări de demolare a construcţiilor

  • 4312 - Lucrări de pregătire a terenului

  • 4329 - Alte lucrări de instalaţii pentru construcţii

  • 4339 - Alte lucrări de finisare

  • 4623 - Comerţ cu ridicata al animalelor vii

  • 4638 - Comerţ cu ridicata specializat al altor alimente, inclusiv peşte, crustacee şi moluşte

  • 4723 - Comerţ cu amănuntul al peştelui, crustaceelor şi moluştelor, în magazine specializate

  • 4789 - Comerţ cu amănuntul prin standuri, chioşcuri şi pieţe al altor produse

  • 4791 - Comerţ cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Indicatori 2025

Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.

Rezultat net

+100.0%

0

Capitaluri proprii

0.0%

3 946

Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Date financiare

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.

Cifra de afaceri și rezultatul net

— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.

Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Întrebări frecvente

Este HIVE CONSTRUCT SERVICES S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu, HIVE CONSTRUCT SERVICES S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Ce cod CAEN principal are HIVE CONSTRUCT SERVICES S.R.L.?

Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4100 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale.

Când a fost înființată HIVE CONSTRUCT SERVICES S.R.L.?

Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 14 aprilie 2021.

Unde are sediul HIVE CONSTRUCT SERVICES S.R.L.?

Sediul firmei HIVE CONSTRUCT SERVICES S.R.L. (CUI 44112510) este în STR. GAZULUI, NR.18-19, CAMERA 1, BL.6, SC.A, ET.PARTER, AP.2, Smeura, județul Argeș.

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Emite facturi către HIVE CONSTRUCT SERVICES S.R.L. în 2 minute

Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.

Creează cont gratuit

Vrei să vezi cum plătește HIVE CONSTRUCT SERVICES S.R.L.?

În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.

Încearcă gratuit