CUI 44346287

WEEKENDER ECOM S.R.L.

WEEKENDER ECOM S.R.L. este o firmă din Gherla, județul Cluj, înființată în 2021. Activitatea principală: CAEN 4791 - Intermedieri în comerţul cu amănuntul nespecializat. Firma nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 124.1 mii lei (−0.6% față de 2024), un profit net de 41.3 mii lei și 1 angajat.

Activă

Date de identificare

CUI

44346287

Nr. înregistrare

J12/2550/2021

EUID

ROONRC.J12/2550/2021

Formă juridică

SRL

Județ

Cluj

Localitate

Gherla

Adresă

STR. DUMBRAVEI, NR.84

Data înregistrării

27-05-2021

Stare înregistrare

INREGISTRAT din data 27.05.2021

Stare la Registrul Comerțului

funcțiune

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].

Situația fiscală

Plătitor de TVA

Nu

TVA la încasare

Nu

Înregistrat în RO e-Factura

Nu

Contribuabil inactiv

Nu

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026

Reprezentanți legali

Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.

Date protejate (GDPR)
Date protejate (GDPR)

Administrator

Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Activități autorizate (CAEN)

Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.

Coduri CAEN autorizate

Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.

CAEN Rev.2 (2008)

  • 6202 - Activităţi de consultanţă în tehnologia informaţiei

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Indicatori 2025

Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.

Cifra de afaceri netă

−0.6%

124 144

Rezultat net

−36.6%

+41 345

Capitaluri proprii

+17.1%

282 516

Număr mediu de salariați

0.0%

1

Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Date financiare

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.

Cifra de afaceri și rezultatul net

— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.

Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Întrebări frecvente

Ce cifră de afaceri a avut WEEKENDER ECOM S.R.L. în 2025?

Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 124 144 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 41 345 lei.

Este WEEKENDER ECOM S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu, WEEKENDER ECOM S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Ce cod CAEN principal are WEEKENDER ECOM S.R.L.?

Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4791 - Intermedieri în comerţul cu amănuntul nespecializat.

Când a fost înființată WEEKENDER ECOM S.R.L.?

Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 27 mai 2021.

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Emite facturi către WEEKENDER ECOM S.R.L. în 2 minute

Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.

Creează cont gratuit

Vrei să vezi cum plătește WEEKENDER ECOM S.R.L.?

În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.

Încearcă gratuit