CUI 44459073

CIRRUS STUDIO S.R.L.

CIRRUS STUDIO S.R.L. este o firmă din Timişoara, județul Timiș, înființată în 2021. Activitatea principală: CAEN 7111 - Activităţi de arhitectură. Firma este plătitoare de TVA din 2024 și aplică TVA la încasare. În 2024 a raportat o cifră de afaceri de 558 mii lei (+266.3% față de 2023), un profit net de 242.9 mii lei și 2 angajați.

Activă

Date de identificare

CUI

44459073

Nr. înregistrare

J2021002484355

EUID

ROONRC.J2021002484355

Formă juridică

SRL

Județ

Timiș

Localitate

Timişoara

Adresă

STR. CONSTANTIN BRÂNCOVEANU, NR.43, SPATIUL COMERCIAL NR. 3, ET.P

Data înregistrării

17-06-2021

Stare înregistrare

INREGISTRAT din data 17.06.2021

Stare la Registrul Comerțului

funcțiune

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].

Situația fiscală

Plătitor de TVA

Da

din 01-08-2024

TVA la încasare

Da

Înregistrat în RO e-Factura

Nu

Contribuabil inactiv

Nu

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026

Reprezentanți legali

Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.

Date protejate (GDPR)
Date protejate (GDPR)

Administrator

Date protejate (GDPR)
Date protejate (GDPR)

Administrator

Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Activități autorizate (CAEN)

Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.

Coduri CAEN autorizate

Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.

CAEN Rev.3 (2025)

  • 7112 - Activităţi de inginerie şi consultanţă tehnică legate de acestea

  • 7413 - Activități de design de interior

  • 7414 - Alte activităţi de design specializat

  • 7420 - Activități fotografice

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Indicatori 2024

Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.

Cifra de afaceri netă

+266.3%

557 954

Rezultat net

+2 068.9%

+242 869

Capitaluri proprii

+256.4%

148 151

Număr mediu de salariați

0.0%

2

Sursa: MF bilanț 2024 · actualizat 09-10-2026

Date financiare

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.

Cifra de afaceri și rezultatul net

— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.

Sursa: MF bilanț 2024 · actualizat 09-10-2026

Întrebări frecvente

Ce cifră de afaceri a avut CIRRUS STUDIO S.R.L. în 2024?

Bilanțul pe 2024 arată o cifră de afaceri netă de 557 954 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 242 869 lei.

Este CIRRUS STUDIO S.R.L. plătitoare de TVA?

Da, CIRRUS STUDIO S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 1 august 2024.

Ce cod CAEN principal are CIRRUS STUDIO S.R.L.?

Codul CAEN principal declarat la ANAF este 7111 - Activităţi de arhitectură.

Când a fost înființată CIRRUS STUDIO S.R.L.?

Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 17 iunie 2021.

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2024 · actualizat 09-10-2026

Emite facturi către CIRRUS STUDIO S.R.L. în 2 minute

Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.

Creează cont gratuit

Vrei să vezi cum plătește CIRRUS STUDIO S.R.L.?

În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.

Încearcă gratuit