CUI 44596992
DDOPA TOTAL CONSTRUCTIONS S.R.L.
DDOPA TOTAL CONSTRUCTIONS S.R.L. este o firmă din Cătina, județul Cluj, înființată în 2021. Activitatea principală: CAEN 4100 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale. Firma este plătitoare de TVA din 2026. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 394.2 mii lei (+83.5% față de 2024), un profit net de 56.9 mii lei și 5 angajați.
Date de identificare
CUI
44596992
Nr. înregistrare
J2021003371126
EUID
ROONRC.J2021003371126
Formă juridică
SRL
Județ
Cluj
Localitate
Cătina
Adresă
CĂTINA, NR.78
Data înregistrării
15-07-2021
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 15.07.2021
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 01-10-2026
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Coduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale
-
4311 - Lucrări de demolare a construcţiilor
-
4312 - Lucrări de pregătire a terenului
-
4313 - Lucrări de foraj şi sondaj pentru construcţii
-
4321 - Lucrări de instalaţii electrice
-
4322 - Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat
-
4329 - Alte lucrări de instalaţii pentru construcţii
-
4331 - Lucrări de ipsoserie
-
4332 - Lucrări de tâmplărie şi dulgherie
-
4333 - Lucrări de pardosire şi placare a pereţilor
-
4334 - Lucrări de vopsitorie, zugrăveli şi montări de geamuri
-
4339 - Alte lucrări de finisare
-
4391 - Lucrări de învelitori, şarpante şi terase la construcţii
-
4399 - Alte lucrări speciale de construcţii n.c.a.
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
394 231
Rezultat net
+56 887
Capitaluri proprii
−153 160
Număr mediu de salariați
5
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||
| Active imobilizate |
1 316
|
3 950
|
—
|
—
|
—
|
| Active circulante |
39 266
|
16 420
|
24 649
|
3 218
|
25 709
|
| Creanțe |
−1 468
|
13 144
|
2
|
30
|
—
|
| Casa și conturi la bănci |
40 734
|
3 276
|
24 647
|
3 188
|
25 709
|
| Datorii |
193 742
|
216 917
|
135 012
|
21 033
|
2 136
|
| Venituri în avans |
—
|
13 500
|
—
|
—
|
—
|
| Capitaluri proprii |
−153 160
|
−210 047
|
−110 363
|
−17 815
|
23 573
|
| Cont de profit și pierdere | |||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
394 231
|
214 784
|
118 200
|
118 700
|
33 000
|
| Venituri totale |
407 807
|
228 286
|
145 200
|
118 700
|
33 000
|
| Cheltuieli totale |
344 180
|
325 822
|
236 566
|
158 901
|
9 304
|
| Rezultat brut |
+63 627
|
−97 536
|
−91 366
|
−40 201
|
+23 696
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+56 887
|
−99 684
|
−92 548
|
−41 388
|
+23 373
|
| Alte date | |||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
5
|
4
|
4
|
1
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut DDOPA TOTAL CONSTRUCTIONS S.R.L. în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 394 231 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 56 887 lei.
-
Este DDOPA TOTAL CONSTRUCTIONS S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Da, DDOPA TOTAL CONSTRUCTIONS S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 1 octombrie 2026.
-
Ce cod CAEN principal are DDOPA TOTAL CONSTRUCTIONS S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4100 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale.
-
Când a fost înființată DDOPA TOTAL CONSTRUCTIONS S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 15 iulie 2021.
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către DDOPA TOTAL CONSTRUCTIONS S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește DDOPA TOTAL CONSTRUCTIONS S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.