CUI 44603186
ALL ADVICE S.R.L.
ALL ADVICE S.R.L. este o firmă din Bacău, județul Bacău, înființată în 2021. Activitatea principală: CAEN 6920 - Activităţi de contabilitate şi audit financiar; consultanţă în domeniul fiscal. Firma nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 298.6 mii lei (+0.6% față de 2024), un profit net de 210.3 mii lei și 1 angajat.
Date de identificare
CUI
44603186
Nr. înregistrare
J2021001254045
EUID
ROONRC.J2021001254045
Formă juridică
SRL
Județ
Bacău
Localitate
Bacău
Adresă
STR. NEAGOE VODĂ, NR.7A, ET.1, AP.6
Data înregistrării
16-07-2021
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 16.07.2021
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
6920 - Activităţi de contabilitate şi audit financiar; consultanţă în domeniul fiscalCoduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.3 (2025)
-
6290 - Alte activităţi de servicii privind tehnologia informaţiei
-
7020 - Activităţi de consultanţă în afaceri și management
-
7320 - Activităţi de studiere a pieţei şi de sondare a opiniei publice
-
7499 - Alte activităţi profesionale, stiinţifice şi tehnice n.c.a.
-
7820 - Activități ale agențiilor de plasare temporară a forței de muncă și furnizarea altor resurse umane
-
8210 - Activități de secretariat și servicii-suport
-
8299 - Alte activități de servicii-suport pentru întreprinderi n.c.a.
Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
298 624
Rezultat net
+210 291
Capitaluri proprii
210 531
Număr mediu de salariați
1
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6920 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6920 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6920 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6920 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6920 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||
| Active circulante |
214 123
|
222 504
|
193 241
|
199 515
|
54 080
|
| Stocuri |
0
|
9 000
|
—
|
2 295
|
—
|
| Creanțe |
199 764
|
203 819
|
97 989
|
166 575
|
9 336
|
| Casa și conturi la bănci |
14 359
|
9 685
|
95 252
|
30 645
|
44 744
|
| Datorii |
3 592
|
2 571
|
2 182
|
34 932
|
2 305
|
| Capitaluri proprii |
210 531
|
219 933
|
191 059
|
164 583
|
51 775
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | |||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
298 624
|
296 835
|
298 615
|
225 668
|
74 018
|
| Venituri totale |
298 624
|
296 835
|
298 615
|
225 668
|
74 018
|
| Cheltuieli totale |
85 347
|
74 174
|
110 077
|
59 113
|
21 171
|
| Rezultat brut |
+213 277
|
+222 661
|
+188 538
|
+166 555
|
+52 847
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+210 291
|
+219 693
|
+185 612
|
+164 343
|
+51 575
|
| Alte date | |||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
1
|
1
|
1
|
1
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut ALL ADVICE S.R.L. în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 298 624 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 210 291 lei.
-
Este ALL ADVICE S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Nu, ALL ADVICE S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are ALL ADVICE S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 6920 - Activităţi de contabilitate şi audit financiar; consultanţă în domeniul fiscal.
-
Când a fost înființată ALL ADVICE S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 16 iulie 2021.
Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către ALL ADVICE S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește ALL ADVICE S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.