CUI 44984919
HERA LANG S.R.L.
HERA LANG S.R.L. este o firmă din Căpleni, județul Satu Mare, înființată în 2021. Activitatea principală: CAEN 4712 - Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare. Firma nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 157.1 mii lei (+5.6% față de 2024), un profit net de 3.1 mii lei și 1 angajat.
Date de identificare
CUI
44984919
Nr. înregistrare
J2021001009302
EUID
ROONRC.J2021001009302
Formă juridică
SRL
Județ
Satu Mare
Localitate
Căpleni
Adresă
NR.177/A
Data înregistrării
29-09-2021
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 29.09.2021
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Administrator
Administrator
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
4712 - Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentareCoduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.3 (2025)
-
4711 - Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
CAEN Rev.2 (2008)
-
4711 - Comerţ cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun
-
4719 - Comerţ cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
157 071
Rezultat net
+3 106
Capitaluri proprii
9 439
Număr mediu de salariați
1
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4719 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4719 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4719 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4719 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||
| Active imobilizate |
61
|
150
|
232
|
314
|
388
|
| Active circulante |
47 969
|
45 277
|
48 545
|
42 223
|
56 854
|
| Stocuri |
19 660
|
11 081
|
31 044
|
37 792
|
38 261
|
| Creanțe |
3 064
|
13 133
|
—
|
—
|
—
|
| Casa și conturi la bănci |
25 245
|
21 063
|
17 501
|
4 431
|
18 593
|
| Datorii |
38 591
|
39 094
|
52 314
|
38 577
|
48 561
|
| Capitaluri proprii |
9 439
|
6 333
|
−3 537
|
3 960
|
8 681
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | |||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
157 071
|
148 730
|
150 415
|
120 546
|
31 037
|
| Venituri totale |
176 108
|
187 141
|
151 140
|
121 373
|
31 067
|
| Cheltuieli totale |
171 329
|
175 582
|
157 132
|
125 596
|
22 586
|
| Rezultat brut |
+4 779
|
+11 559
|
−5 992
|
−4 223
|
+8 481
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+3 106
|
+9 871
|
−7 498
|
−4 721
|
+8 481
|
| Alte date | |||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
2
|
2
|
2
|
1
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut HERA LANG S.R.L. în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 157 071 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 3 106 lei.
-
Este HERA LANG S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Nu, HERA LANG S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are HERA LANG S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4712 - Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare.
-
Când a fost înființată HERA LANG S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 29 septembrie 2021.
Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către HERA LANG S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește HERA LANG S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.