CUI 45015540
QUARTZ HOSTING S.R.L.
QUARTZ HOSTING S.R.L. este o firmă din Şcheia, județul Suceava, înființată în 2021. Activitatea principală: CAEN 5520 - Facilităţi de cazare pentru vacanţe şi perioade de scurtă durată. Firma nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 52.3 mii lei (−7.1% față de 2024), un profit net de 14.9 mii lei și 0 angajați.
Date de identificare
CUI
45015540
Nr. înregistrare
J33/1872/2021
EUID
ROONRC.J33/1872/2021
Formă juridică
SRL
Județ
Suceava
Localitate
Şcheia
Adresă
STR. ZĂMCII, NR.71
Data înregistrării
06-10-2021
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 06.10.2021
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Coduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
6820 - Închirierea şi subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
-
7711 - Activităţi de închiriere şi leasing cu autoturisme şi autovehicule rutiere uşoare
Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
52 328
Rezultat net
+14 925
Capitaluri proprii
86 589
Număr mediu de salariați
0
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 5520 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 5520 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 5520 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 5520 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 5520 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||
| Active imobilizate |
215 164
|
221 388
|
230 582
|
231 100
|
237 695
|
| Active circulante |
15 430
|
5 749
|
9 471
|
2 063
|
1 141
|
| Stocuri |
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
| Creanțe |
800
|
107
|
0
|
0
|
—
|
| Casa și conturi la bănci |
14 630
|
5 642
|
9 471
|
2 063
|
1 141
|
| Cheltuieli în avans |
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
| Datorii |
144 005
|
155 473
|
189 289
|
188 844
|
235 832
|
| Venituri în avans |
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
| Provizioane |
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
| Capitaluri proprii |
86 589
|
71 664
|
50 764
|
44 319
|
3 004
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Patrimoniul regiei |
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
| Cont de profit și pierdere | |||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
52 328
|
56 304
|
39 054
|
67 411
|
4 389
|
| Venituri totale |
52 328
|
56 304
|
39 054
|
67 411
|
4 389
|
| Cheltuieli totale |
34 560
|
27 889
|
32 028
|
24 781
|
1 453
|
| Rezultat brut |
+17 768
|
+28 415
|
+7 026
|
+42 630
|
+2 936
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+14 925
|
+23 869
|
+6 446
|
+41 315
|
+2 804
|
| Alte date | |||||
| Număr mediu de salariați |
0
|
0
|
1
|
1
|
—
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut QUARTZ HOSTING S.R.L. în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 52 328 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 14 925 lei.
-
Este QUARTZ HOSTING S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Nu, QUARTZ HOSTING S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are QUARTZ HOSTING S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 5520 - Facilităţi de cazare pentru vacanţe şi perioade de scurtă durată.
-
Când a fost înființată QUARTZ HOSTING S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 6 octombrie 2021.
Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către QUARTZ HOSTING S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește QUARTZ HOSTING S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.