CUI 45067809
QAPY PERFORMANCE S.R.L.
QAPY PERFORMANCE S.R.L. este o firmă din Sector 2, București, înființată în 2021. Activitatea principală: CAEN 6202 - Activităţi de consultanţă în tehnologia informaţiei. Firma nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o pierdere netă de 348 lei.
Date de identificare
CUI
45067809
Nr. înregistrare
J40/17737/2021
EUID
ROONRC.J40/17737/2021
Formă juridică
SRL
Județ
București
Localitate
Sector 2
Adresă
STR. AMIRAL IOAN MURGESCU, NR.27
Data înregistrării
18-10-2021
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 18.10.2021
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
6202 - Activităţi de consultanţă în tehnologia informaţieiCoduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
6201 - Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
-
6203 - Activităţi de management (gestiune şi exploatare) a mijloacelor de calcul
-
6209 - Alte activităţi de servicii privind tehnologia informaţiei
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Rezultat net
−348
Capitaluri proprii
11 452
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6202 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6202 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6202 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6202 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6202 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||
| Active circulante |
13 404
|
13 379
|
34 198
|
184 383
|
29 390
|
| Creanțe |
13 360
|
13 360
|
13 360
|
175 908
|
14 452
|
| Casa și conturi la bănci |
44
|
19
|
20 838
|
8 475
|
14 938
|
| Datorii |
1 952
|
1 579
|
1 579
|
18 566
|
903
|
| Capitaluri proprii |
11 452
|
11 800
|
32 619
|
165 817
|
28 487
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | |||||
| Cifra de afaceri netă |
—
|
—
|
42 438
|
173 853
|
30 089
|
| Venituri totale |
0
|
0
|
42 438
|
173 853
|
30 089
|
| Cheltuieli totale |
348
|
348
|
9 603
|
3 125
|
899
|
| Rezultat brut |
−348
|
−348
|
+32 835
|
+170 728
|
+29 190
|
| Rezultat net |
Față de 2024
|
−348
|
+32 419
|
+165 617
|
+28 287
|
| Alte date | |||||
| Număr mediu de salariați |
—
|
—
|
1
|
—
|
—
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Este QAPY PERFORMANCE S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Nu, QAPY PERFORMANCE S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are QAPY PERFORMANCE S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 6202 - Activităţi de consultanţă în tehnologia informaţiei.
-
Când a fost înființată QAPY PERFORMANCE S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 18 octombrie 2021.
-
Unde are sediul QAPY PERFORMANCE S.R.L.?
-
Sediul firmei QAPY PERFORMANCE S.R.L. (CUI 45067809) este în STR. AMIRAL IOAN MURGESCU, NR.27, Sector 2, București.
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către QAPY PERFORMANCE S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește QAPY PERFORMANCE S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.