CUI 45072384
EZZ IT SERVICES S.R.L.
EZZ IT SERVICES S.R.L. este o firmă din Timişoara, județul Timiș, înființată în 2021. Activitatea principală: CAEN 6210 - Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client). Firma este plătitoare de TVA din 2022. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 457.2 mii lei (−9.7% față de 2024), un profit net de 317.7 mii lei și 1 angajat.
Date de identificare
CUI
45072384
Nr. înregistrare
J35/4129/2021
EUID
ROONRC.J2021004129353
Formă juridică
SRL
Județ
Timiș
Localitate
Timişoara
Adresă
INT. CLOPOTULUI, NR.2, CAMERA 1, BL.B7, SC.B, ET.1, AP.8
Data înregistrării
18-10-2021
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 18.10.2021
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 01-11-2022
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Coduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.3 (2025)
-
6110 - Activităţi de telecomunicaţii prin reţele cu cablu, prin rețele fără cablu și prin satelit
-
6190 - Alte activităţi de telecomunicaţii
-
6290 - Alte activităţi de servicii privind tehnologia informaţiei
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
457 180
Rezultat net
+317 667
Capitaluri proprii
330 418
Număr mediu de salariați
1
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6210 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||
| Active imobilizate |
8 867
|
64 574
|
190 313
|
251 489
|
482
|
| Active circulante |
351 727
|
505 765
|
319 971
|
418 336
|
27 167
|
| Creanțe |
259 872
|
402 947
|
265 097
|
290 466
|
—
|
| Casa și conturi la bănci |
91 855
|
102 818
|
54 874
|
127 870
|
27 167
|
| Cheltuieli în avans |
604
|
734
|
—
|
321
|
—
|
| Datorii |
30 780
|
205 119
|
172 507
|
199 201
|
3 787
|
| Capitaluri proprii |
330 418
|
365 954
|
337 777
|
470 945
|
23 862
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | |||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
457 180
|
506 458
|
465 341
|
561 224
|
26 752
|
| Venituri totale |
457 627
|
506 458
|
465 341
|
561 563
|
26 752
|
| Cheltuieli totale |
128 222
|
125 876
|
123 265
|
78 726
|
2 303
|
| Rezultat brut |
+329 405
|
+380 582
|
+342 076
|
+482 837
|
+24 449
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+317 667
|
+365 692
|
+337 515
|
+470 683
|
+23 662
|
| Alte date | |||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
1
|
1
|
1
|
—
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut EZZ IT SERVICES S.R.L. în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 457 180 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 317 667 lei.
-
Este EZZ IT SERVICES S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Da, EZZ IT SERVICES S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 1 noiembrie 2022.
-
Ce cod CAEN principal are EZZ IT SERVICES S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 6210 - Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client).
-
Când a fost înființată EZZ IT SERVICES S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 18 octombrie 2021.
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către EZZ IT SERVICES S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește EZZ IT SERVICES S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.