CUI 45125632
NEXT LEVEL SYSTEM S.R.L.
NEXT LEVEL SYSTEM S.R.L. este o firmă din Giroc, județul Timiș, înființată în 2021. Activitatea principală: CAEN 7112 - Activităţi de inginerie şi consultanţă tehnică legate de acestea. Firma este plătitoare de TVA din 2025, aplică TVA la încasare și este înregistrată în RO e-Factura. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 495.7 mii lei (+70.8% față de 2024), un profit net de 117.5 mii lei și 1 angajat.
Date de identificare
CUI
45125632
Nr. înregistrare
J2021004338355
EUID
ROONRC.J2021004338355
Formă juridică
SRL
Județ
Timiș
Localitate
Giroc
Adresă
BLD. SOARELUI, NR.190, ET.1, AP.4
Data înregistrării
27-10-2021
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 27.10.2021
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 01-08-2025
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Coduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.3 (2025)
-
3313 - Repararea și întreținerea echipamentelor electronice şi optice
-
4321 - Lucrări de instalații electrice
-
4619 - Intermedieri în comerţul cu produse diverse
-
6499 - Alte intermedieri financiare n.c.a., exceptând activităţi de asigurări şi fonduri de pensii
-
7111 - Activităţi de arhitectură
-
7411 - Activități de design industrial și vestimentar
-
7412 - Design grafic și activități de comunicare vizuală
-
7413 - Activități de design de interior
-
7414 - Alte activităţi de design specializat
-
8009 - Alte activități de protecție n.c.a.
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
495 705
Rezultat net
+117 501
Capitaluri proprii
117 741
Număr mediu de salariați
1
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7112 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7112 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4791 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4791 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4791 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||
| Active imobilizate |
6 325
|
10 157
|
—
|
—
|
—
|
| Active circulante |
290 553
|
215 272
|
162 775
|
112 692
|
200
|
| Stocuri |
5 115
|
6 848
|
10 800
|
33 260
|
—
|
| Creanțe |
121 569
|
15 971
|
22 238
|
59 217
|
200
|
| Casa și conturi la bănci |
163 869
|
192 453
|
106 484
|
16 345
|
—
|
| Datorii |
179 137
|
6 661
|
6 172
|
8 230
|
0
|
| Capitaluri proprii |
117 741
|
218 768
|
156 603
|
104 462
|
200
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | |||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
495 705
|
290 150
|
297 683
|
287 861
|
—
|
| Venituri totale |
541 862
|
328 329
|
297 696
|
290 533
|
0
|
| Cheltuieli totale |
411 635
|
195 819
|
185 025
|
178 246
|
—
|
| Rezultat brut |
+130 227
|
+132 510
|
+112 671
|
+112 287
|
0
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+117 501
|
+128 036
|
+110 141
|
+104 262
|
0
|
| Alte date | |||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
2
|
1
|
1
|
—
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut NEXT LEVEL SYSTEM S.R.L. în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 495 705 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 117 501 lei.
-
Este NEXT LEVEL SYSTEM S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Da, NEXT LEVEL SYSTEM S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 1 august 2025.
-
Ce cod CAEN principal are NEXT LEVEL SYSTEM S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 7112 - Activităţi de inginerie şi consultanţă tehnică legate de acestea.
-
Când a fost înființată NEXT LEVEL SYSTEM S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 27 octombrie 2021.
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către NEXT LEVEL SYSTEM S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește NEXT LEVEL SYSTEM S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.