CUI 45201926
EPORSCHE CODING SOLUTIONS S.R.L.
EPORSCHE CODING SOLUTIONS S.R.L. este o firmă din Sector 3, București, înființată în 2021. Activitatea principală: CAEN 6210 - Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client). Firma este plătitoare de TVA din 2022 și este înregistrată în RO e-Factura. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 422.3 mii lei (+8.2% față de 2024), un profit net de 338.6 mii lei și 1 angajat.
Date de identificare
CUI
45201926
Nr. înregistrare
J2021019603402
EUID
ROONRC.J2021019603402
Formă juridică
SRL
Județ
București
Localitate
Sector 3
Adresă
BLD NICOLAE GRIGORESCU, NR.129A, PARTER, AP.2
Data înregistrării
10-11-2021
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 10.11.2021
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 01-04-2022
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Coduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.3 (2025)
-
5821 - Activităţi de editare a jocurilor de calculator
-
5829 - Activităţi de editare a altor produse software
-
5911 - Activităţi de producţie cinematografică, video şi de programe de televiziune
-
5912 - Activităţi post-producţie cinematografică, video şi de programe de televiziune
-
6220 - Activităţi de consultanţă în tehnologia informaţiei și de management (gestiune şi exploatare) a mijloacelor de calcul
-
6290 - Alte activităţi de servicii privind tehnologia informaţiei
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
422 254
Rezultat net
+338 559
Capitaluri proprii
338 799
Număr mediu de salariați
1
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6210 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||
| Active imobilizate |
765
|
2 053
|
4 050
|
6 047
|
—
|
| Active circulante |
350 921
|
322 125
|
207 389
|
191 717
|
19 774
|
| Creanțe |
309 379
|
209 709
|
91 820
|
111 240
|
19 543
|
| Casa și conturi la bănci |
41 542
|
112 416
|
115 569
|
80 477
|
231
|
| Datorii |
12 887
|
6 323
|
8 139
|
8 592
|
8 965
|
| Capitaluri proprii |
338 799
|
317 855
|
203 300
|
189 172
|
10 809
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | |||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
422 254
|
390 343
|
312 222
|
302 006
|
19 543
|
| Venituri totale |
423 075
|
390 521
|
312 692
|
302 021
|
19 543
|
| Cheltuieli totale |
72 101
|
61 425
|
106 572
|
110 129
|
8 739
|
| Rezultat brut |
+350 974
|
+329 096
|
+206 120
|
+191 892
|
+10 804
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+338 559
|
+317 615
|
+203 060
|
+188 932
|
+10 609
|
| Alte date | |||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
1
|
1
|
1
|
1
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut EPORSCHE CODING SOLUTIONS S.R.L. în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 422 254 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 338 559 lei.
-
Este EPORSCHE CODING SOLUTIONS S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Da, EPORSCHE CODING SOLUTIONS S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 1 aprilie 2022.
-
Ce cod CAEN principal are EPORSCHE CODING SOLUTIONS S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 6210 - Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client).
-
Când a fost înființată EPORSCHE CODING SOLUTIONS S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 10 noiembrie 2021.
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către EPORSCHE CODING SOLUTIONS S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește EPORSCHE CODING SOLUTIONS S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.