CUI 45223100
INSTANT SYNC S.R.L.
INSTANT SYNC S.R.L. este o firmă din Sâg, județul Sălaj, înființată în 2021. Activitatea principală: CAEN 6210 - Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client). Firma este plătitoare de TVA din 2022 și este înregistrată în RO e-Factura. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 814.9 mii lei (+62.8% față de 2024), un profit net de 622.7 mii lei și 1 angajat.
Date de identificare
CUI
45223100
Nr. înregistrare
J2021000684311
EUID
ROONRC.J2021000684311
Formă juridică
SRL
Județ
Sălaj
Localitate
Sâg
Adresă
SÎG, NR.18
Data înregistrării
15-11-2021
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 15.11.2021
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 01-10-2022
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Coduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.3 (2025)
-
6220 - Activităţi de consultanţă în tehnologia informaţiei și de management (gestiune şi exploatare) a mijloacelor de calcul
-
6290 - Alte activităţi de servicii privind tehnologia informaţiei
-
6310 - Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web şi activităţi conexe
-
6391 - Activităţi ale portalurilor web
-
6392 - Alte activităţi de servicii informaţionale n.c. a
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
814 930
Rezultat net
+622 654
Capitaluri proprii
623 345
Număr mediu de salariați
1
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6202 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6202 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|
| Bilanț | ||||
| Active imobilizate |
53 766
|
68 408
|
108 874
|
149 339
|
| Active circulante |
744 082
|
419 795
|
312 575
|
204 460
|
| Creanțe |
580 674
|
351 632
|
216 974
|
159 470
|
| Casa și conturi la bănci |
163 408
|
68 163
|
95 601
|
44 990
|
| Cheltuieli în avans |
2 917
|
—
|
—
|
—
|
| Datorii |
177 420
|
117 818
|
172 714
|
149 076
|
| Capitaluri proprii |
623 345
|
370 385
|
248 735
|
204 723
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | ||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
814 930
|
500 471
|
362 971
|
241 627
|
| Venituri totale |
815 625
|
500 472
|
362 993
|
241 888
|
| Cheltuieli totale |
171 456
|
117 429
|
111 435
|
32 370
|
| Rezultat brut |
+644 169
|
+383 043
|
+251 558
|
+209 518
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+622 654
|
+369 835
|
+248 364
|
+204 523
|
| Alte date | ||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
1
|
1
|
1
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut INSTANT SYNC S.R.L. în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 814 930 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 622 654 lei.
-
Este INSTANT SYNC S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Da, INSTANT SYNC S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 1 octombrie 2022.
-
Ce cod CAEN principal are INSTANT SYNC S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 6210 - Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client).
-
Când a fost înființată INSTANT SYNC S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 15 noiembrie 2021.
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către INSTANT SYNC S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește INSTANT SYNC S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.