CUI 45281925
ALSETY DEVELOPMENT S.R.L.
ALSETY DEVELOPMENT S.R.L. este o firmă din Dumbrăviţa, județul Timiș, înființată în 2021. Activitatea principală: CAEN 9531 - Repararea și întreținerea autovehiculelor. Firma este plătitoare de TVA din 2022. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 262.3 mii lei (+9.7% față de 2024) și un profit net de 132.6 mii lei.
Date de identificare
CUI
45281925
Nr. înregistrare
J2021004841354
EUID
ROONRC.J2021004841354
Formă juridică
SRL
Județ
Timiș
Localitate
Dumbrăviţa
Adresă
STR. TUDOR VLADIMIRESCU, NR.30A
Data înregistrării
25-11-2021
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 25.11.2021
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 01-01-2022
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
reprezentant al persoanei juridice
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
9531 - Repararea și întreținerea autovehiculelorCoduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
3312 - Repararea maşinilor
-
3314 - Repararea echipamentelor electrice
-
3319 - Repararea altor echipamente
-
3320 - Instalarea maşinilor şi echipamentelor industriale
-
3831 - Demontarea (dezasamblarea) maşinilor şi a echipamentelor scoase din uz pentru recuperarea materialelor
-
4110 - Dezvoltare (promovare) imobiliară
-
4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale
-
4211 - Lucrări de construcţii a drumurilor şi autostrăzilor
-
4212 - Lucrări de construcţii a căilor ferate de suprafaţă şi subterane.
-
4213 - Construcţia de poduri şi tuneluri
-
4221 - Lucrări de construcţii a proiectelor utilitare pentru fluide
-
4222 - Lucrări de construcţii a proiectelor utilitare pentru electricitate şi telecomunicaţii
-
4291 - Construcţii hidrotehnice
-
4299 - Lucrări de construcţii a altor proiecte inginereşti n.c.a.
-
4311 - Lucrări de demolare a construcţiilor
-
4312 - Lucrări de pregătire a terenului
-
4313 - Lucrări de foraj şi sondaj pentru construcţii
-
4321 - Lucrări de instalaţii electrice
-
4322 - Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat
-
4329 - Alte lucrări de instalaţii pentru construcţii
-
4331 - Lucrări de ipsoserie
-
4332 - Lucrări de tâmplărie şi dulgherie
-
4333 - Lucrări de pardosire şi placare a pereţilor
-
4334 - Lucrări de vopsitorie, zugrăveli şi montări de geamuri
-
4339 - Alte lucrări de finisare
-
4391 - Lucrări de învelitori, şarpante şi terase la construcţii
-
4399 - Alte lucrări speciale de construcţii n.c.a.
-
4511 - Comerţ cu autoturisme şi autovehicule uşoare (sub 3,5 tone)
-
4519 - Comerţ cu alte autovehicule
-
4520 - Întreţinerea şi repararea autovehiculelor
-
4531 - Comerţ cu ridicata de piese şi accesorii pentru autovehicule
-
4532 - Comerţ cu amănuntul de piese şi accesorii pentru autovehicule
-
4540 - Comerţ cu motociclete, piese şi accesorii aferente; întreţinerea şi repararea motocicletelor
-
4613 - Intermedieri în comerţul cu material lemnos şi materiale de construcţii
-
4615 - Intermedieri în comerţul cu mobilă, articole de menaj şi de fierărie
-
4618 - Intermedieri în comerţul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
-
4619 - Intermedieri în comerţul cu produse diverse
-
4673 - Comerţ cu ridicata al materialului lemnos şi a materialelor de construcţie şi echipamentelor sanitare
-
4674 - Comerţ cu ridicata al echipamentelor şi furniturilor de fierărie pentru instalaţii sanitare şi de încălzire
-
4677 - Comerţ cu ridicata al deşeurilor şi resturilor
-
4690 - Comerţ cu ridicata nespecializat
-
5210 - Depozitări
-
5221 - Activităţi de servicii anexe pentru transporturi terestre
-
5224 - Manipulări
-
6810 - Cumpărarea şi vânzarea de bunuri imobiliare proprii
-
6820 - Închirierea şi subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
-
6831 - Agenţii imobiliare
-
7022 - Activităţi de consultanţă pentru afaceri şi management
-
7111 - Activităţi de arhitectură
-
7112 - Activităţi de inginerie şi consultanţă tehnică legate de acestea
-
7120 - Activităţi de testări şi analize tehnice
-
7711 - Activităţi de închiriere şi leasing cu autoturisme şi autovehicule rutiere uşoare
-
8121 - Activităţi generale de curăţenie a clădirilor
-
8122 - Activităţi specializate de curăţenie
-
8129 - Alte activităţi de curăţenie
-
8299 - Alte activităţi de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
-
9609 - Alte activităţi de servicii n.c.a.
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
262 278
Rezultat net
+132 582
Capitaluri proprii
892 703
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4520 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4520 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4520 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6820 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6820 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||
| Active imobilizate |
1 105 285
|
1 202 697
|
1 300 109
|
1 325 622
|
28 274
|
| Active circulante |
1 178 574
|
364 670
|
274 005
|
459
|
456
|
| Stocuri |
10 128
|
10 128
|
—
|
—
|
—
|
| Creanțe |
1 122 662
|
353 835
|
269 590
|
172
|
97
|
| Casa și conturi la bănci |
45 784
|
707
|
4 415
|
287
|
359
|
| Datorii |
1 391 156
|
807 246
|
900 977
|
798 308
|
28 430
|
| Capitaluri proprii |
892 703
|
760 121
|
673 137
|
527 773
|
300
|
| Capital subscris vărsat |
515 400
|
515 400
|
515 400
|
515 300
|
300
|
| Cont de profit și pierdere | |||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
262 278
|
239 163
|
265 311
|
—
|
—
|
| Venituri totale |
262 278
|
239 163
|
361 058
|
117 753
|
0
|
| Cheltuieli totale |
107 970
|
149 072
|
211 796
|
105 280
|
—
|
| Rezultat brut |
+154 308
|
+90 091
|
+149 262
|
+12 473
|
0
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+132 582
|
+86 985
|
+145 264
|
+12 473
|
0
|
| Alte date | |||||
| Număr mediu de salariați |
—
|
1
|
1
|
1
|
—
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut ALSETY DEVELOPMENT S.R.L. în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 262 278 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 132 582 lei.
-
Este ALSETY DEVELOPMENT S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Da, ALSETY DEVELOPMENT S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 1 ianuarie 2022.
-
Ce cod CAEN principal are ALSETY DEVELOPMENT S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 9531 - Repararea și întreținerea autovehiculelor.
-
Când a fost înființată ALSETY DEVELOPMENT S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 25 noiembrie 2021.
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către ALSETY DEVELOPMENT S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește ALSETY DEVELOPMENT S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.