CUI 45309279
GUARDNET SECURITY S.R.L.
GUARDNET SECURITY S.R.L. este o firmă din Sector 2, București, înființată în 2023. Activitatea principală: CAEN 8020 - Activităţi de servicii privind sistemele de securizare. Firma nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 138.5 mii lei (−5.3% față de 2024), un profit net de 34.3 mii lei și 1 angajat.
Date de identificare
CUI
45309279
Nr. înregistrare
J40/1598/2023
EUID
ROONRC.J40/1598/2023
Formă juridică
SRL
Județ
București
Localitate
Sector 2
Adresă
STR. VASILE LASCĂR, NR.143, PARTER, AP.1A
Data înregistrării
06-12-2021
Stare înregistrare
TRANSFER(SOSIRE) din data 31.01.2023
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Coduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
4321 - Lucrări de instalaţii electrice
-
4759 - Comerţ cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat şi al articole de uz casnic n.c.a., în magazine specializate
-
4791 - Comerţ cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
-
6201 - Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
-
6202 - Activităţi de consultanţă în tehnologia informaţiei
-
6203 - Activităţi de management (gestiune şi exploatare) a mijloacelor de calcul
-
6209 - Alte activităţi de servicii privind tehnologia informaţiei
-
7022 - Activităţi de consultanţă pentru afaceri şi management
-
7112 - Activităţi de inginerie şi consultanţă tehnică legate de acestea
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
138 451
Rezultat net
+34 318
Capitaluri proprii
70 901
Număr mediu de salariați
1
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8020 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8020 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8020 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8020 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|
| Bilanț | ||||
| Active circulante |
98 574
|
50 779
|
20 953
|
9 342
|
| Stocuri |
3 020
|
158
|
377
|
2 628
|
| Creanțe |
1 229
|
26 505
|
4 219
|
536
|
| Casa și conturi la bănci |
94 325
|
24 116
|
16 357
|
6 178
|
| Datorii |
27 673
|
14 196
|
1 756
|
880
|
| Capitaluri proprii |
70 901
|
36 583
|
19 197
|
8 462
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | ||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
138 451
|
146 206
|
37 373
|
25 745
|
| Venituri totale |
138 503
|
146 206
|
37 373
|
25 745
|
| Cheltuieli totale |
97 562
|
102 664
|
24 859
|
16 831
|
| Rezultat brut |
+40 941
|
+43 542
|
+12 514
|
+8 914
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+34 318
|
+36 343
|
+10 735
|
+8 262
|
| Alte date | ||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
1
|
1
|
1
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut GUARDNET SECURITY S.R.L. în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 138 451 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 34 318 lei.
-
Este GUARDNET SECURITY S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Nu, GUARDNET SECURITY S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are GUARDNET SECURITY S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 8020 - Activităţi de servicii privind sistemele de securizare.
-
Când a fost înființată GUARDNET SECURITY S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 31 ianuarie 2023.
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către GUARDNET SECURITY S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește GUARDNET SECURITY S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.