CUI 45379568
C.M.S.D.CONSTRUCT AND QUALITY S.R.L.
C.M.S.D.CONSTRUCT AND QUALITY S.R.L. este o firmă din Curtea de Argeş, județul Argeș, înființată în 2021. Activitatea principală: CAEN 4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale. Firma este plătitoare de TVA din 2022 și aplică TVA la încasare. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1.2 mil. lei (+98.4% față de 2024), un profit net de 308.8 mii lei și 9 angajați.
Date de identificare
CUI
45379568
Nr. înregistrare
J03/2932/2021
EUID
ROONRC.J3/2932/2021
Formă juridică
SRL
Județ
Argeș
Localitate
Curtea de Argeş
Adresă
STR. FORESTIERI, BL.K1, SC.A, ET.1, AP.2
Data înregistrării
20-12-2021
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 20.12.2021
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 01-09-2022
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Coduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
4333 - Lucrări de pardosire şi placare a pereţilor
-
4334 - Lucrări de vopsitorie, zugrăveli şi montări de geamuri
-
4339 - Alte lucrări de finisare
-
4391 - Lucrări de învelitori, şarpante şi terase la construcţii
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
1 234 824
Rezultat net
+308 760
Capitaluri proprii
171 824
Număr mediu de salariați
9
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț complet · CAEN 4100 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|
| Bilanț | ||||
| Active imobilizate |
122
|
122
|
122
|
122
|
| Active circulante |
1 025 999
|
316 588
|
271 301
|
157 457
|
| Creanțe |
1 019 919
|
311 444
|
258 354
|
19 040
|
| Casa și conturi la bănci |
6 080
|
5 144
|
12 947
|
138 417
|
| Cheltuieli în avans |
72 700
|
72 700
|
72 700
|
56 854
|
| Datorii |
901 997
|
501 346
|
239 505
|
122 729
|
| Venituri în avans |
25 000
|
25 000
|
—
|
—
|
| Capitaluri proprii |
171 824
|
−136 936
|
104 618
|
91 704
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | ||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
1 234 824
|
622 268
|
2 212 848
|
1 171 736
|
| Venituri totale |
1 234 824
|
622 690
|
2 362 096
|
1 171 736
|
| Cheltuieli totale |
893 823
|
849 824
|
2 325 564
|
1 074 771
|
| Rezultat brut |
+341 001
|
−227 134
|
+36 532
|
+96 965
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+308 760
|
−241 554
|
+12 914
|
+86 654
|
| Alte date | ||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
9
|
10
|
10
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut C.M.S.D.CONSTRUCT AND QUALITY S.R.L. în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 1 234 824 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 308 760 lei.
-
Este C.M.S.D.CONSTRUCT AND QUALITY S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Da, C.M.S.D.CONSTRUCT AND QUALITY S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 1 septembrie 2022.
-
Ce cod CAEN principal are C.M.S.D.CONSTRUCT AND QUALITY S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale.
-
Când a fost înființată C.M.S.D.CONSTRUCT AND QUALITY S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 20 decembrie 2021.
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către C.M.S.D.CONSTRUCT AND QUALITY S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește C.M.S.D.CONSTRUCT AND QUALITY S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.