CUI 45480901
LAG TRANSCOM S.R.L.
LAG TRANSCOM S.R.L. este o firmă din Sector 6, București, înființată în 2022. Activitatea principală: CAEN 4941 - Transporturi rutiere de mărfuri. Firma nu este plătitoare de TVA. Stare: Inactivă fiscal. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 176.3 mii lei (+1 232.5% față de 2024), un profit net de 38.1 mii lei și 1 angajat.
Date de identificare
CUI
45480901
Nr. înregistrare
J2022000642406
EUID
ROONRC.J2022000642406
Formă juridică
SRL
Județ
București
Localitate
Sector 6
Adresă
SPL INDEPENDENŢEI, NR.202B, CAMERA 42
Data înregistrării
17-01-2022
Stare înregistrare
TRANSFER(SOSIRE) din data 08.08.2023
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
din 03-09-2026
Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
4941 - Transporturi rutiere de mărfuriCoduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.3 (2025)
-
4360 - Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcţii
-
4611 - Intermedieri în comerţul cu materii prime agricole, animale vii, materii prime textile şi cu semifabricate
-
4752 - Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și al celor pentru vopsit
-
4754 - Comerț cu amănuntul al articolelor și aparatelor electrocasnice
-
4755 - Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a.
-
4781 - Comerţ cu amănuntul al autovehiculelor
-
4782 - Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule
-
4783 - Comerţ cu amănuntul al motocicletelor; comerț cu amănuntul al pieselor şi accesoriilor pentru motociclete
-
4791 - Intermedieri în comerţul cu amănuntul nespecializat
-
4792 - Intermedieri în comerţul cu amănuntul specializat
-
4932 - Transporturi terestre de pasageri, ocazionale
-
4933 - Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
-
4939 - Alte transporturi terestre de călători n.c.a.
-
4942 - Servicii de mutare
-
5210 - Depozitări
-
5221 - Activităţi de servicii anexe pentru transporturi terestre
-
5224 - Manipulări
-
5320 - Alte activităţi poştale şi de curier
-
6811 - Cumpărarea şi vânzarea de bunuri imobiliare proprii
-
6812 - Dezvoltare (promovare) imobiliară
-
6820 - Închirierea şi subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
-
6832 - Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract
Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
176 332
Rezultat net
+38 076
Capitaluri proprii
38 276
Număr mediu de salariați
1
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4941 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4941 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4941 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4941 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|
| Bilanț | ||||
| Active imobilizate |
41 980
|
56 797
|
—
|
93
|
| Active circulante |
90 098
|
48 886
|
50 423
|
31 892
|
| Creanțe |
43 408
|
—
|
500
|
141
|
| Casa și conturi la bănci |
46 690
|
48 886
|
49 923
|
31 751
|
| Cheltuieli în avans |
—
|
3 773
|
—
|
—
|
| Datorii |
93 802
|
85 376
|
21 133
|
11 925
|
| Capitaluri proprii |
38 276
|
24 080
|
29 290
|
20 060
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | ||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
176 332
|
13 233
|
86 676
|
130 096
|
| Venituri totale |
176 332
|
13 233
|
86 676
|
130 096
|
| Cheltuieli totale |
129 977
|
18 443
|
76 007
|
107 962
|
| Rezultat brut |
+46 355
|
−5 210
|
+10 669
|
+22 134
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+38 076
|
−5 210
|
+9 308
|
+19 860
|
| Alte date | ||||
| Număr mediu de salariați |
1
|
—
|
1
|
1
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut LAG TRANSCOM S.R.L. în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 176 332 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 38 076 lei.
-
Este LAG TRANSCOM S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Nu, LAG TRANSCOM S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are LAG TRANSCOM S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4941 - Transporturi rutiere de mărfuri.
-
Când a fost înființată LAG TRANSCOM S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 17 ianuarie 2022.
Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către LAG TRANSCOM S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește LAG TRANSCOM S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.