CUI 45508964

ABC 4YOU S.R.L.

ABC 4YOU S.R.L. este o firmă din Orş. Victoria, județul Brașov, înființată în 2022. Activitatea principală: CAEN 4520 - Întreţinerea şi repararea autovehiculelor. Firma nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 305.4 mii lei (+5.7% față de 2024) și un profit net de 121.5 mii lei.

Activă

Date de identificare

CUI

45508964

Nr. înregistrare

J08/190/2022

EUID

ROONRC.J8/190/2022

Formă juridică

SRL

Județ

Brașov

Localitate

Orş. Victoria

Adresă

STR. LUCIAN BLAGA, NR.6-8

Data înregistrării

20-01-2022

Stare înregistrare

INREGISTRAT din data 20.01.2022

Stare la Registrul Comerțului

funcțiune

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].

Situația fiscală

Plătitor de TVA

Nu

TVA la încasare

Nu

Înregistrat în RO e-Factura

Nu

Contribuabil inactiv

Nu

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026

Reprezentanți legali

Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.

Date protejate (GDPR)
Date protejate (GDPR)

Administrator

Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Activități autorizate (CAEN)

Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Indicatori 2025

Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.

Cifra de afaceri netă

+5.7%

305 375

Rezultat net

+1.1%

+121 519

Capitaluri proprii

−9.3%

121 761

Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Date financiare

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.

Cifra de afaceri și rezultatul net

— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.

Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Întrebări frecvente

Ce cifră de afaceri a avut ABC 4YOU S.R.L. în 2025?

Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 305 375 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 121 519 lei.

Este ABC 4YOU S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu, ABC 4YOU S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Ce cod CAEN principal are ABC 4YOU S.R.L.?

Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4520 - Întreţinerea şi repararea autovehiculelor.

Când a fost înființată ABC 4YOU S.R.L.?

Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 20 ianuarie 2022.

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Emite facturi către ABC 4YOU S.R.L. în 2 minute

Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.

Creează cont gratuit

Vrei să vezi cum plătește ABC 4YOU S.R.L.?

În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.

Încearcă gratuit