CUI 45512442
TOTAL PERFECT SERVICES S.R.L.
TOTAL PERFECT SERVICES S.R.L. este o firmă din Iaşi, județul Iași, înființată în 2022. Activitatea principală: CAEN 7020 - Activităţi de consultanţă în afaceri și management. Firma nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o pierdere netă de 800 lei.
Date de identificare
CUI
45512442
Nr. înregistrare
J2022000221229
EUID
ROONRC.J2022000221229
Formă juridică
SRL
Județ
Iași
Localitate
Iaşi
Adresă
CAL. CHIŞINĂULUI, NR.27, CORP A. CAMERA 8, ET.1
Data înregistrării
21-01-2022
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 21.01.2022
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
7020 - Activităţi de consultanţă în afaceri și managementCoduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.3 (2025)
-
2899 - Fabricarea altor maşini şi utilaje specifice n.c.a.
Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Rezultat net
−800
Capitaluri proprii
1 196 559
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|
| Bilanț | ||||
| Active imobilizate |
1 161 993
|
1 162 156
|
1 161 886
|
1 161 886
|
| Active circulante |
52 824
|
53 454
|
54 803
|
191 679
|
| Stocuri |
—
|
0
|
0
|
0
|
| Creanțe |
—
|
0
|
0
|
0
|
| Casa și conturi la bănci |
52 824
|
53 454
|
54 803
|
191 679
|
| Cheltuieli în avans |
—
|
0
|
0
|
0
|
| Datorii |
18 258
|
18 250
|
18 250
|
188 076
|
| Venituri în avans |
—
|
0
|
0
|
0
|
| Provizioane |
—
|
0
|
0
|
0
|
| Capitaluri proprii |
1 196 559
|
1 197 360
|
1 198 439
|
1 165 489
|
| Capital subscris vărsat |
81 100
|
81 100
|
81 100
|
81 100
|
| Patrimoniul regiei |
—
|
0
|
0
|
0
|
| Cont de profit și pierdere | ||||
| Cifra de afaceri netă |
—
|
0
|
0
|
0
|
| Venituri totale |
0
|
0
|
33 932
|
6 066
|
| Cheltuieli totale |
800
|
1 079
|
982
|
1 269
|
| Rezultat brut |
−800
|
−1 079
|
+32 950
|
+4 797
|
| Rezultat net |
Față de 2024
|
−1 079
|
+32 950
|
+4 615
|
| Alte date | ||||
| Număr mediu de salariați |
—
|
0
|
0
|
0
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Este TOTAL PERFECT SERVICES S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Nu, TOTAL PERFECT SERVICES S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are TOTAL PERFECT SERVICES S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 7020 - Activităţi de consultanţă în afaceri și management.
-
Când a fost înființată TOTAL PERFECT SERVICES S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 21 ianuarie 2022.
-
Unde are sediul TOTAL PERFECT SERVICES S.R.L.?
-
Sediul firmei TOTAL PERFECT SERVICES S.R.L. (CUI 45512442) este în CAL. CHIŞINĂULUI, NR.27, CORP A. CAMERA 8, ET.1, Iaşi, județul Iași.
Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către TOTAL PERFECT SERVICES S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește TOTAL PERFECT SERVICES S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.