CUI 45664017
RENDERVIEW S.R.L.
RENDERVIEW S.R.L. este o firmă din Sector 3, București, înființată în 2022. Activitatea principală: CAEN 7410 - Activităţi de design specializat. Firma nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 82.5 mii lei (+42.3% față de 2024) și un profit net de 37.3 mii lei.
Date de identificare
CUI
45664017
Nr. înregistrare
J40/3026/2022
EUID
ROONRC.J40/3026/2022
Formă juridică
SRL
Județ
București
Localitate
Sector 3
Adresă
STR. INDUSTRIILOR, NR.56, BL.4, SC.A, AP.38
Data înregistrării
17-02-2022
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 17.02.2022
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
7410 - Activităţi de design specializatCoduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
3101 - Fabricarea de mobilă pentru birouri şi magazine
-
4332 - Lucrări de tâmplărie şi dulgherie
-
4791 - Comerţ cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
-
5819 - Alte activităţi de editare
-
5829 - Activităţi de editare a altor produse software
-
5912 - Activităţi post-producţie cinematografică, video şi de programe de televiziune
-
5913 - Activităţi de distribuţie a filmelor cinematografice, video şi a programelor de televiziune
-
5920 - Activităţi de realizare a înregistrărilor audio şi activităţi de editare muzicală
-
6201 - Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
-
6311 - Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web şi activităţi conexe
-
6312 - Activităţi ale portalurilor web
-
7111 - Activităţi de arhitectură
-
7311 - Activităţi ale agenţiilor de publicitate
-
7420 - Activităţi fotografice
-
8130 - Activităţi de înteţinere peisagistică
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
82 476
Rezultat net
+37 254
Capitaluri proprii
60 708
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7410 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7410 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7410 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7410 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|
| Bilanț | ||||
| Active imobilizate |
24 033
|
20 633
|
5 975
|
20
|
| Active circulante |
44 664
|
10 745
|
9 978
|
25 651
|
| Stocuri |
—
|
7 089
|
2 450
|
—
|
| Creanțe |
8 859
|
0
|
0
|
—
|
| Casa și conturi la bănci |
35 805
|
3 656
|
7 528
|
25 651
|
| Cheltuieli în avans |
—
|
0
|
0
|
—
|
| Datorii |
7 989
|
8 020
|
866
|
2 533
|
| Venituri în avans |
—
|
0
|
0
|
—
|
| Provizioane |
—
|
0
|
0
|
—
|
| Capitaluri proprii |
60 708
|
23 358
|
15 087
|
23 138
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
| Patrimoniul regiei |
—
|
0
|
0
|
—
|
| Cont de profit și pierdere | ||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
82 476
|
57 966
|
29 819
|
27 863
|
| Venituri totale |
82 476
|
57 966
|
29 819
|
27 863
|
| Cheltuieli totale |
37 973
|
29 995
|
12 144
|
4 089
|
| Rezultat brut |
+44 503
|
+27 971
|
+17 675
|
+23 774
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+37 254
|
+23 118
|
+14 847
|
+22 938
|
| Alte date | ||||
| Număr mediu de salariați |
—
|
0
|
0
|
—
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut RENDERVIEW S.R.L. în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 82 476 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 37 254 lei.
-
Este RENDERVIEW S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Nu, RENDERVIEW S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are RENDERVIEW S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 7410 - Activităţi de design specializat.
-
Când a fost înființată RENDERVIEW S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 17 februarie 2022.
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către RENDERVIEW S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește RENDERVIEW S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.