CUI 45664157
SND CONSTRUCT DEVELOPMENT S.R.L.
SND CONSTRUCT DEVELOPMENT S.R.L. este o firmă din Sector 2, București, înființată în 2022. Activitatea principală: CAEN 4100 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale. Firma nu este plătitoare de TVA. Stare: Inactivă fiscal. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 609.7 mii lei (−37.1% față de 2024), o pierdere netă de 236.6 mii lei și 4 angajați.
Date de identificare
CUI
45664157
Nr. înregistrare
J2022003018406
EUID
ROONRC.J2022003018406
Formă juridică
SRL
Județ
București
Localitate
Sector 2
Adresă
STR MINERILOR, NR.36, PARTER. CAMERA 3, AP.2
Data înregistrării
17-02-2022
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 17.02.2022
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
din 12-05-2026
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Coduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale
-
4311 - Lucrări de demolare a construcţiilor
-
4312 - Lucrări de pregătire a terenului
-
4313 - Lucrări de foraj şi sondaj pentru construcţii
-
4321 - Lucrări de instalaţii electrice
-
4322 - Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat
-
4329 - Alte lucrări de instalaţii pentru construcţii
-
4331 - Lucrări de ipsoserie
-
4332 - Lucrări de tâmplărie şi dulgherie
-
4333 - Lucrări de pardosire şi placare a pereţilor
-
4334 - Lucrări de vopsitorie, zugrăveli şi montări de geamuri
-
4339 - Alte lucrări de finisare
-
4391 - Lucrări de învelitori, şarpante şi terase la construcţii
-
4399 - Alte lucrări speciale de construcţii n.c.a.
-
7732 - Activităţi de închiriere şi leasing cu maşini şi echipamente pentru construcţii
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
609 686
Rezultat net
−236 638
Capitaluri proprii
−235 998
Număr mediu de salariați
4
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|
| Bilanț | ||||
| Active imobilizate |
39 066
|
209 494
|
297 416
|
229 915
|
| Active circulante |
187 034
|
269 986
|
810 331
|
820 032
|
| Stocuri |
21 188
|
21 188
|
21 188
|
—
|
| Creanțe |
166 113
|
223 857
|
732 696
|
513 778
|
| Casa și conturi la bănci |
−267
|
24 941
|
56 447
|
306 254
|
| Cheltuieli în avans |
—
|
—
|
18 260
|
—
|
| Datorii |
462 098
|
292 251
|
385 009
|
586 835
|
| Capitaluri proprii |
−235 998
|
187 229
|
740 998
|
463 112
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | ||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
609 686
|
968 526
|
1 569 136
|
747 043
|
| Venituri totale |
728 475
|
1 292 102
|
1 570 424
|
747 043
|
| Cheltuieli totale |
947 444
|
1 076 386
|
816 429
|
276 809
|
| Rezultat brut |
−218 969
|
+215 716
|
+753 995
|
+470 234
|
| Rezultat net |
Față de 2024
−236 638
|
+186 739
|
+740 658
|
+462 912
|
| Alte date | ||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
9
|
10
|
5
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut SND CONSTRUCT DEVELOPMENT S.R.L. în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 609 686 lei, cu un rezultat net negativ (pierdere) de 236 638 lei.
-
Este SND CONSTRUCT DEVELOPMENT S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Nu, SND CONSTRUCT DEVELOPMENT S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are SND CONSTRUCT DEVELOPMENT S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4100 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale.
-
Când a fost înființată SND CONSTRUCT DEVELOPMENT S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 17 februarie 2022.
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către SND CONSTRUCT DEVELOPMENT S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește SND CONSTRUCT DEVELOPMENT S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.