CUI 45676585
REDCODING MOBILE S.R.L.
REDCODING MOBILE S.R.L. este o firmă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2022. Activitatea principală: CAEN 6201 - Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client). Firma este plătitoare de TVA din 2023 și este înregistrată în RO e-Factura. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 495 mii lei (−1.9% față de 2024), un profit net de 746.4 mii lei și 1 angajat.
Date de identificare
CUI
45676585
Nr. înregistrare
J12/886/2022
EUID
ROONRC.J12/886/2022
Formă juridică
SRL
Județ
Cluj
Localitate
Cluj-Napoca
Adresă
STR. RĂSĂRITULUI, NR.73, SC.2, ET.2, AP.212
Data înregistrării
21-02-2022
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 21.02.2022
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 01-02-2023
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Coduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
4791 - Comerţ cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
-
5821 - Activităţi de editare a jocurilor de calculator
-
5829 - Activităţi de editare a altor produse software
-
6202 - Activităţi de consultanţă în tehnologia informaţiei
-
6203 - Activităţi de management (gestiune şi exploatare) a mijloacelor de calcul
-
6209 - Alte activităţi de servicii privind tehnologia informaţiei
-
6311 - Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web şi activităţi conexe
-
6312 - Activităţi ale portalurilor web
-
6399 - Alte activităţi de servicii informaţionale n.c.a
-
7311 - Activităţi ale agenţiilor de publicitate
-
7410 - Activităţi de design specializat
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
495 027
Rezultat net
+746 367
Capitaluri proprii
746 607
Număr mediu de salariați
1
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|
| Bilanț | ||||
| Active imobilizate |
7 248
|
—
|
—
|
—
|
| Active circulante |
847 701
|
445 316
|
364 089
|
308 864
|
| Creanțe |
788 806
|
324 618
|
270 978
|
219 159
|
| Casa și conturi la bănci |
58 895
|
120 698
|
93 111
|
89 705
|
| Datorii |
108 342
|
9 464
|
4 303
|
13 163
|
| Capitaluri proprii |
746 607
|
435 852
|
359 786
|
295 701
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | ||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
495 027
|
504 523
|
405 067
|
316 760
|
| Venituri totale |
833 739
|
504 532
|
408 409
|
328 528
|
| Cheltuieli totale |
62 896
|
54 086
|
44 887
|
25 583
|
| Rezultat brut |
+770 843
|
+450 446
|
+363 522
|
+302 945
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+746 367
|
+435 612
|
+359 546
|
+295 501
|
| Alte date | ||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
1
|
1
|
1
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut REDCODING MOBILE S.R.L. în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 495 027 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 746 367 lei.
-
Este REDCODING MOBILE S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Da, REDCODING MOBILE S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 1 februarie 2023.
-
Ce cod CAEN principal are REDCODING MOBILE S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 6201 - Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client).
-
Când a fost înființată REDCODING MOBILE S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 21 februarie 2022.
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către REDCODING MOBILE S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește REDCODING MOBILE S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.