CUI 45730374
EDMI DEVELOPMENT S.R.L.
EDMI DEVELOPMENT S.R.L. este o firmă din Săftica, județul Ilfov, înființată în 2022. Activitatea principală: CAEN 4332 - Lucrări de tâmplărie și dulgherie. Firma este plătitoare de TVA din 2026 și este înregistrată în RO e-Factura. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 579.7 mii lei și un profit net de 197.9 mii lei.
Date de identificare
CUI
45730374
Nr. înregistrare
J2022001419230
EUID
ROONRC.J2022001419230
Formă juridică
SRL
Județ
Ilfov
Localitate
Săftica
Adresă
ALEEA PRIMĂRIEI, NR.8, ETAJ. CAM.3
Data înregistrării
01-03-2022
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 01.03.2022
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 26-05-2026
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
4332 - Lucrări de tâmplărie și dulgherieCoduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.3 (2025)
-
4100 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale
-
4299 - Lucrări de construcţii a altor proiecte inginereşti n.c.a.
-
4311 - Lucrări de demolare a construcţiilor
-
4312 - Lucrări de pregătire a terenului
-
4313 - Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
-
4321 - Lucrări de instalații electrice
-
4322 - Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
-
4323 - Lucrări de izolații
-
4324 - Alte lucrări de instalații pentru construcții
-
4331 - Lucrări de ipsoserie
-
4333 - Lucrări de pardosire și placare a pereților
-
4334 - Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
-
4335 - Alte lucrări de finisare
-
4341 - Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
-
4342 - Alte lucrări speciale de construcţii pentru clădiri
-
4350 - Lucrări speciale de construcţii pentru proiecte de geniu civil
-
4360 - Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcţii
-
4391 - Activități de zidărie
-
4399 - Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
-
7112 - Activităţi de inginerie şi consultanţă tehnică legate de acestea
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
579 725
Rezultat net
+197 886
Capitaluri proprii
251 689
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 2511 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 2511 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 2511 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|
| Bilanț | |||
| Active circulante |
423 388
|
59 953
|
59 953
|
| Creanțe |
379 465
|
54 663
|
54 663
|
| Casa și conturi la bănci |
43 923
|
5 290
|
5 290
|
| Datorii |
168 749
|
3 200
|
2 182
|
| Venituri în avans |
2 950
|
2 950
|
2 950
|
| Capitaluri proprii |
251 689
|
53 803
|
54 821
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | |||
| Cifra de afaceri netă |
579 725
|
—
|
57 033
|
| Venituri totale |
579 725
|
0
|
57 033
|
| Cheltuieli totale |
345 041
|
1 018
|
1 035
|
| Rezultat brut |
+234 684
|
−1 018
|
+55 998
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+197 886
|
−1 018
|
+54 621
|
| Alte date | |||
| Număr mediu de salariați |
—
|
1
|
1
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut EDMI DEVELOPMENT S.R.L. în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 579 725 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 197 886 lei.
-
Este EDMI DEVELOPMENT S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Da, EDMI DEVELOPMENT S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 26 mai 2026.
-
Ce cod CAEN principal are EDMI DEVELOPMENT S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4332 - Lucrări de tâmplărie și dulgherie.
-
Când a fost înființată EDMI DEVELOPMENT S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 1 martie 2022.
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către EDMI DEVELOPMENT S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește EDMI DEVELOPMENT S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.