CUI 45909613
U.C.M. CONSTRUCT PROJECT S.R.L.
U.C.M. CONSTRUCT PROJECT S.R.L. este o firmă din Iaşi, județul Iași, înființată în 2022. Activitatea principală: CAEN 4100 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale. Firma nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat un profit net de 0 lei și 0 angajați.
Date de identificare
CUI
45909613
Nr. înregistrare
J2022001143223
EUID
ROONRC.J2022001143223
Formă juridică
SRL
Județ
Iași
Localitate
Iaşi
Adresă
STR. GAVRIIL MUSICESCU, NR.5, MEZANIN. CAMERA 2, BL.7A
Data înregistrării
05-04-2022
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 05.04.2022
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Coduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
4110 - Dezvoltare (promovare) imobiliară
-
4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale
-
4311 - Lucrări de demolare a construcţiilor
-
4312 - Lucrări de pregătire a terenului
-
4321 - Lucrări de instalaţii electrice
-
4322 - Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat
-
4329 - Alte lucrări de instalaţii pentru construcţii
-
4331 - Lucrări de ipsoserie
-
4332 - Lucrări de tâmplărie şi dulgherie
-
4333 - Lucrări de pardosire şi placare a pereţilor
-
4334 - Lucrări de vopsitorie, zugrăveli şi montări de geamuri
-
4339 - Alte lucrări de finisare
-
4391 - Lucrări de învelitori, şarpante şi terase la construcţii
-
4399 - Alte lucrări speciale de construcţii n.c.a.
-
4613 - Intermedieri în comerţul cu material lemnos şi materiale de construcţii
-
4673 - Comerţ cu ridicata al materialului lemnos şi a materialelor de construcţie şi echipamentelor sanitare
-
4752 - Comerţ cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă şi a celor pentru vopsit, în magazine specializate
-
4753 - Comerţ cu amănuntul al covoarelor, carpetelor, tapetelor şi a altor acoperitoare de podea, în magazine specializate
-
6810 - Cumpărarea şi vânzarea de bunuri imobiliare proprii
-
6820 - Închirierea şi subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Rezultat net
0
Capitaluri proprii
37 894
Număr mediu de salariați
0
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|
| Bilanț | |||
| Active imobilizate |
130
|
130
|
130
|
| Active circulante |
122 370
|
122 370
|
122 370
|
| Stocuri |
122 229
|
122 229
|
122 229
|
| Casa și conturi la bănci |
141
|
141
|
141
|
| Datorii |
23 391
|
23 391
|
23 391
|
| Venituri în avans |
61 215
|
61 215
|
61 215
|
| Capitaluri proprii |
37 894
|
37 894
|
37 894
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | |||
| Cifra de afaceri netă |
—
|
—
|
243 263
|
| Venituri totale |
0
|
0
|
245 741
|
| Cheltuieli totale |
—
|
—
|
200 867
|
| Rezultat brut |
0
|
0
|
+44 874
|
| Rezultat net |
0
|
0
|
+37 694
|
| Alte date | |||
| Număr mediu de salariați |
0
|
0
|
1
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Este U.C.M. CONSTRUCT PROJECT S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Nu, U.C.M. CONSTRUCT PROJECT S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are U.C.M. CONSTRUCT PROJECT S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4100 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale.
-
Când a fost înființată U.C.M. CONSTRUCT PROJECT S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 5 aprilie 2022.
-
Unde are sediul U.C.M. CONSTRUCT PROJECT S.R.L.?
-
Sediul firmei U.C.M. CONSTRUCT PROJECT S.R.L. (CUI 45909613) este în STR. GAVRIIL MUSICESCU, NR.5, MEZANIN. CAMERA 2, BL.7A, Iaşi, județul Iași.
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către U.C.M. CONSTRUCT PROJECT S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește U.C.M. CONSTRUCT PROJECT S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.