CUI 45964324
TRUST IN CODE S.R.L.
TRUST IN CODE S.R.L. este o firmă din Miroslava, județul Iași, înființată în 2022. Activitatea principală: CAEN 6210 - Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client). Firma este plătitoare de TVA din 2023. În 2024 a raportat o cifră de afaceri de 2.4 mil. lei (−2.1% față de 2023), un profit net de 2.3 mil. lei și 1 angajat.
Date de identificare
CUI
45964324
Nr. înregistrare
J2022001257229
EUID
ROONRC.J2022001257229
Formă juridică
SRL
Județ
Iași
Localitate
Miroslava
Adresă
STR. ION VODĂ CEL VITEAZ, NR.46B, AP.1
Data înregistrării
14-04-2022
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 14.04.2022
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 01-06-2023
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Coduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.3 (2025)
-
5829 - Activităţi de editare a altor produse software
-
6220 - Activităţi de consultanţă în tehnologia informaţiei și de management (gestiune şi exploatare) a mijloacelor de calcul
-
6290 - Alte activităţi de servicii privind tehnologia informaţiei
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2024
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
2 390 671
Rezultat net
+2 274 568
Capitaluri proprii
2 274 808
Număr mediu de salariați
1
Sursa: MF bilanț 2024 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|
| Bilanț | ||
| Active circulante |
5 719 294
|
2 388 686
|
| Creanțe |
4 524 852
|
1 194 244
|
| Casa și conturi la bănci |
1 194 442
|
1 194 442
|
| Datorii |
3 444 486
|
14 428
|
| Capitaluri proprii |
2 274 808
|
2 374 258
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | ||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2023
2 390 671
|
2 441 135
|
| Venituri totale |
2 390 671
|
2 451 614
|
| Cheltuieli totale |
44 382
|
50 536
|
| Rezultat brut |
+2 346 289
|
+2 401 078
|
| Rezultat net |
Față de 2023
+2 274 568
|
+2 376 665
|
| Alte date | ||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2023
|
1
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2024 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut TRUST IN CODE S.R.L. în 2024?
-
Bilanțul pe 2024 arată o cifră de afaceri netă de 2 390 671 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 2 274 568 lei.
-
Este TRUST IN CODE S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Da, TRUST IN CODE S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 1 iunie 2023.
-
Ce cod CAEN principal are TRUST IN CODE S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 6210 - Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client).
-
Când a fost înființată TRUST IN CODE S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 14 aprilie 2022.
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2024 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către TRUST IN CODE S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește TRUST IN CODE S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.