CUI 45979813
S&M NEW BESTCONSTRUCT S.R.L.
S&M NEW BESTCONSTRUCT S.R.L. este o firmă din Orş. Filiaşi, județul Dolj, înființată în 2022. Activitatea principală: CAEN 4331 - Lucrări de ipsoserie. Firma este plătitoare de TVA din 2022. În 2024 a raportat o cifră de afaceri de 1.1 mil. lei (+25.0% față de 2023), un profit net de 496.3 mii lei și 7 angajați.
Date de identificare
CUI
45979813
Nr. înregistrare
J16/881/2022
EUID
ROONRC.J16/881/2022
Formă juridică
SRL
Județ
Dolj
Localitate
Orş. Filiaşi
Adresă
STR. 1 MAI, NR.61
Data înregistrării
18-04-2022
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 15.04.2022
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 01-12-2022
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
4331 - Lucrări de ipsoserieSursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2024
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
1 121 916
Rezultat net
+496 313
Capitaluri proprii
496 981
Număr mediu de salariați
7
Sursa: MF bilanț 2024 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|
| Bilanț | ||
| Active imobilizate |
7 445
|
—
|
| Active circulante |
546 602
|
662 471
|
| Creanțe |
309 191
|
661 996
|
| Casa și conturi la bănci |
237 411
|
475
|
| Datorii |
57 066
|
71 866
|
| Capitaluri proprii |
496 981
|
590 605
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | ||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2023
1 121 916
|
897 187
|
| Venituri totale |
1 121 916
|
897 187
|
| Cheltuieli totale |
593 482
|
297 890
|
| Rezultat brut |
+528 434
|
+599 297
|
| Rezultat net |
Față de 2023
+496 313
|
+590 325
|
| Alte date | ||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2023
|
1
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2024 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut S&M NEW BESTCONSTRUCT S.R.L. în 2024?
-
Bilanțul pe 2024 arată o cifră de afaceri netă de 1 121 916 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 496 313 lei.
-
Este S&M NEW BESTCONSTRUCT S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Da, S&M NEW BESTCONSTRUCT S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 1 decembrie 2022.
-
Ce cod CAEN principal are S&M NEW BESTCONSTRUCT S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4331 - Lucrări de ipsoserie.
-
Când a fost înființată S&M NEW BESTCONSTRUCT S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 15 aprilie 2022.
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2024 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către S&M NEW BESTCONSTRUCT S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește S&M NEW BESTCONSTRUCT S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.