CUI 45986241
TAILTECK CODE S.R.L.
TAILTECK CODE S.R.L. este o firmă din Orş. Comarnic, județul Prahova, înființată în 2022. Activitatea principală: CAEN 6201 - Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client). Firma este plătitoare de TVA din 2023 și este înregistrată în RO e-Factura. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 567.5 mii lei (+141.4% față de 2024), un profit net de 275.1 mii lei și 1 angajat.
Date de identificare
CUI
45986241
Nr. înregistrare
J29/1021/2022
EUID
ROONRC.J29/1021/2022
Formă juridică
SRL
Județ
Prahova
Localitate
Orş. Comarnic
Adresă
STR. ŞCOLII, NR.86
Data înregistrării
19-04-2022
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 19.04.2022
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 01-12-2023
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Coduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
5819 - Alte activităţi de editare
-
6202 - Activităţi de consultanţă în tehnologia informaţiei
-
6203 - Activităţi de management (gestiune şi exploatare) a mijloacelor de calcul
-
6209 - Alte activităţi de servicii privind tehnologia informaţiei
-
6311 - Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web şi activităţi conexe
-
6312 - Activităţi ale portalurilor web
-
6399 - Alte activităţi de servicii informaţionale n.c.a
-
7410 - Activităţi de design specializat
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
567 461
Rezultat net
+275 088
Capitaluri proprii
284 902
Număr mediu de salariați
1
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|
| Bilanț | ||||
| Active imobilizate |
80 488
|
69 585
|
43 000
|
4 667
|
| Active circulante |
344 180
|
113 209
|
266 430
|
356 023
|
| Stocuri |
—
|
12 620
|
—
|
—
|
| Creanțe |
269 218
|
23 214
|
245 708
|
233 624
|
| Casa și conturi la bănci |
74 962
|
77 375
|
20 722
|
122 399
|
| Datorii |
139 766
|
17 423
|
14 139
|
94 253
|
| Capitaluri proprii |
284 902
|
165 371
|
295 291
|
266 437
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | ||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
567 461
|
235 070
|
346 490
|
287 773
|
| Venituri totale |
567 461
|
246 205
|
366 361
|
287 788
|
| Cheltuieli totale |
277 902
|
80 895
|
105 583
|
13 091
|
| Rezultat brut |
+289 559
|
+165 310
|
+260 778
|
+274 697
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+275 088
|
+158 775
|
+257 313
|
+266 237
|
| Alte date | ||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
1
|
1
|
1
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut TAILTECK CODE S.R.L. în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 567 461 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 275 088 lei.
-
Este TAILTECK CODE S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Da, TAILTECK CODE S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 1 decembrie 2023.
-
Ce cod CAEN principal are TAILTECK CODE S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 6201 - Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client).
-
Când a fost înființată TAILTECK CODE S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 19 aprilie 2022.
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către TAILTECK CODE S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește TAILTECK CODE S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.