CUI 46094526
HIDRO METHOD S.R.L.
HIDRO METHOD S.R.L. este o firmă din Sector 2, București, înființată în 2022. Activitatea principală: CAEN 7311 - Activităţi ale agenţiilor de publicitate. Firma nu este plătitoare de TVA și este înregistrată în RO e-Factura. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 139.7 mii lei (+8.3% față de 2024) și un profit net de 16 mii lei.
Date de identificare
CUI
46094526
Nr. înregistrare
J2022008742405
EUID
ROONRC.J2022008742405
Formă juridică
SRL
Județ
București
Localitate
Sector 2
Adresă
ŞOS PANTELIMON, NR.98-108, CAMERA NR 1, BL.209A, SC.A, ET.1, AP.4
Data înregistrării
10-05-2022
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 10.05.2022
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
7311 - Activităţi ale agenţiilor de publicitateCoduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.3 (2025)
-
5819 - Alte activităţi de editare
-
5829 - Activităţi de editare a altor produse software
-
5911 - Activităţi de producţie cinematografică, video şi de programe de televiziune
-
6039 - Activități de distribuție a altor conținuturi
-
6210 - Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
-
6220 - Activităţi de consultanţă în tehnologia informaţiei și de management (gestiune şi exploatare) a mijloacelor de calcul
-
6310 - Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web şi activităţi conexe
-
6391 - Activităţi ale portalurilor web
-
7020 - Activităţi de consultanţă în afaceri și management
-
7112 - Activităţi de inginerie şi consultanţă tehnică legate de acestea
-
7330 - Activităţi în domeniul relaţiilor publice şi al comunicării
-
7412 - Design grafic și activități de comunicare vizuală
-
7420 - Activități fotografice
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
139 736
Rezultat net
+15 951
Capitaluri proprii
12 225
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7490 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7490 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7490 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7490 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|
| Bilanț | ||||
| Active imobilizate |
3 750
|
6 037
|
8 324
|
—
|
| Active circulante |
52 685
|
65 464
|
130 196
|
140 733
|
| Stocuri |
—
|
0
|
0
|
—
|
| Creanțe |
19 881
|
11 294
|
9 015
|
65 902
|
| Casa și conturi la bănci |
32 804
|
54 170
|
121 181
|
74 831
|
| Cheltuieli în avans |
0
|
0
|
0
|
—
|
| Datorii |
44 210
|
44 894
|
69 556
|
25 350
|
| Venituri în avans |
0
|
0
|
0
|
—
|
| Provizioane |
0
|
0
|
0
|
—
|
| Capitaluri proprii |
12 225
|
26 607
|
68 964
|
115 383
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
| Patrimoniul regiei |
0
|
0
|
0
|
—
|
| Cont de profit și pierdere | ||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
139 736
|
128 968
|
202 278
|
122 500
|
| Venituri totale |
139 736
|
129 046
|
202 295
|
122 500
|
| Cheltuieli totale |
120 712
|
114 172
|
145 549
|
3 642
|
| Rezultat brut |
+19 024
|
+14 874
|
+56 746
|
+118 858
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+15 951
|
+12 264
|
+47 667
|
+115 183
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut HIDRO METHOD S.R.L. în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 139 736 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 15 951 lei.
-
Este HIDRO METHOD S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Nu, HIDRO METHOD S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are HIDRO METHOD S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 7311 - Activităţi ale agenţiilor de publicitate.
-
Când a fost înființată HIDRO METHOD S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 10 mai 2022.
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către HIDRO METHOD S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește HIDRO METHOD S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.