CUI 46129365
RTECH SOLUTION CONSTRUCT S.R.L.
RTECH SOLUTION CONSTRUCT S.R.L. este o firmă din Seredeiu, județul Sălaj, înființată în 2022. Activitatea principală: CAEN 9699 - Alte servicii personale n.c.a.. Firma nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o pierdere netă de 13.8 mii lei.
Date de identificare
CUI
46129365
Nr. înregistrare
J2022000364317
EUID
ROONRC.J2022000364317
Formă juridică
SRL
Județ
Sălaj
Localitate
Seredeiu
Adresă
STR RÂTU CUCULUI, NR.97/A
Data înregistrării
16-05-2022
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 16.05.2022
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
9699 - Alte servicii personale n.c.a.Coduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.3 (2025)
-
4776 - Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și al hranei pentru acestea
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Rezultat net
−13 803
Capitaluri proprii
−21 241
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 9699 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 9609 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 3832 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 3832 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|
| Bilanț | ||||
| Active circulante |
1 660
|
849
|
668
|
13
|
| Creanțe |
1 428
|
753
|
497
|
—
|
| Casa și conturi la bănci |
232
|
96
|
171
|
13
|
| Datorii |
22 901
|
8 288
|
6 455
|
4 000
|
| Capitaluri proprii |
−21 241
|
−7 439
|
−5 787
|
−3 987
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
—
|
| Cont de profit și pierdere | ||||
| Cifra de afaceri netă |
—
|
—
|
261
|
—
|
| Venituri totale |
0
|
0
|
261
|
0
|
| Cheltuieli totale |
13 803
|
1 652
|
2 261
|
3 987
|
| Rezultat brut |
−13 803
|
−1 652
|
−2 000
|
−3 987
|
| Rezultat net |
Față de 2024
−13 803
|
−1 652
|
−2 000
|
−3 987
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Este RTECH SOLUTION CONSTRUCT S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Nu, RTECH SOLUTION CONSTRUCT S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are RTECH SOLUTION CONSTRUCT S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 9699 - Alte servicii personale n.c.a..
-
Când a fost înființată RTECH SOLUTION CONSTRUCT S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 16 mai 2022.
-
Unde are sediul RTECH SOLUTION CONSTRUCT S.R.L.?
-
Sediul firmei RTECH SOLUTION CONSTRUCT S.R.L. (CUI 46129365) este în STR RÂTU CUCULUI, NR.97/A, Seredeiu, județul Sălaj.
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către RTECH SOLUTION CONSTRUCT S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește RTECH SOLUTION CONSTRUCT S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.