CUI 46141008

PITICOOL EXPLORERS S.R.L.

PITICOOL EXPLORERS S.R.L. este o firmă din Timişoara, județul Timiș, înființată în 2022. Activitatea principală: CAEN 9329 - Alte activități recreative și distractive n.c.a.. Firma nu este plătitoare de TVA.

Activă

Date de identificare

CUI

46141008

Nr. înregistrare

J2022002174352

EUID

ROONRC.J2022002174352

Formă juridică

SRL

Județ

Timiș

Localitate

Timişoara

Adresă

BLD. 16 DECEMBRIE 1989, NR.47, SC.A, ET.7, AP.31

Data înregistrării

17-05-2022

Stare înregistrare

INREGISTRAT din data 17.05.2022

Stare la Registrul Comerțului

funcțiune

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].

Situația fiscală

Plătitor de TVA

Nu

TVA la încasare

Nu

Înregistrat în RO e-Factura

Nu

Contribuabil inactiv

Nu

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026

Reprezentanți legali

Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.

Date protejate (GDPR)
Date protejate (GDPR)

Administrator

Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Activități autorizate (CAEN)

Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.

Coduri CAEN autorizate

Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.

CAEN Rev.3 (2025)

  • 5611 - Restaurante

  • 5612 - Activități ale unităților mobile de alimentație

  • 5622 - Alte servicii de alimentație n.c.a.

  • 8552 - Învăţământ în domeniul cultural (muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.)

  • 8559 - Alte forme de învățământ n.c.a.

  • 8891 - Activități de îngrijire zilnică pentru copii

  • 9319 - Alte activităţi sportive n.c.a

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Întrebări frecvente

Este PITICOOL EXPLORERS S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu, PITICOOL EXPLORERS S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Ce cod CAEN principal are PITICOOL EXPLORERS S.R.L.?

Codul CAEN principal declarat la ANAF este 9329 - Alte activități recreative și distractive n.c.a..

Când a fost înființată PITICOOL EXPLORERS S.R.L.?

Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 17 mai 2022.

Unde are sediul PITICOOL EXPLORERS S.R.L.?

Sediul firmei PITICOOL EXPLORERS S.R.L. (CUI 46141008) este în BLD. 16 DECEMBRIE 1989, NR.47, SC.A, ET.7, AP.31, Timişoara, județul Timiș.

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Emite facturi către PITICOOL EXPLORERS S.R.L. în 2 minute

Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.

Creează cont gratuit

Vrei să vezi cum plătește PITICOOL EXPLORERS S.R.L.?

În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.

Încearcă gratuit