CUI 46201762
TELEA&RADU CONSTRUCT S.R.L.
TELEA&RADU CONSTRUCT S.R.L. este o firmă din Jilava, județul Ilfov, înființată în 2022. Activitatea principală: CAEN 4333 - Lucrări de pardosire și placare a pereților. Firma este plătitoare de TVA din 2023. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 440.9 mii lei (+316.9% față de 2024), un profit net de 208 mii lei și 1 angajat.
Date de identificare
CUI
46201762
Nr. înregistrare
J23/3411/2022
EUID
ROONRC.J23/3411/2022
Formă juridică
SRL
Județ
Ilfov
Localitate
Jilava
Adresă
ŞOS. GIURGIULUI, NR.33A, CAMERA NR. 1, BL.B2, SC.2, ET.4, AP.32
Data înregistrării
26-05-2022
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 26.05.2022
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 01-08-2023
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
4333 - Lucrări de pardosire și placare a perețilorCoduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
0210 - Silvicultură şi alte activităţi forestiere
-
0220 - Exploatarea forestieră
-
4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale
-
4312 - Lucrări de pregătire a terenului
-
4334 - Lucrări de vopsitorie, zugrăveli şi montări de geamuri
-
4391 - Lucrări de învelitori, şarpante şi terase la construcţii
-
4399 - Alte lucrări speciale de construcţii n.c.a.
-
4613 - Intermedieri în comerţul cu material lemnos şi materiale de construcţii
-
4673 - Comerţ cu ridicata al materialului lemnos şi a materialelor de construcţie şi echipamentelor sanitare
-
4752 - Comerţ cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă şi a celor pentru vopsit, în magazine specializate
-
4939 - Alte transporturi terestre de călători n.c.a.
-
4941 - Transporturi rutiere de mărfuri
-
5210 - Depozitări
-
7410 - Activităţi de design specializat
-
8130 - Activităţi de înteţinere peisagistică
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
440 857
Rezultat net
+208 011
Capitaluri proprii
584 263
Număr mediu de salariați
1
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4333 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4333 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4333 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4333 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|
| Bilanț | ||||
| Active imobilizate |
35
|
59
|
3 520
|
4 795
|
| Active circulante |
974 618
|
575 177
|
494 767
|
91 408
|
| Stocuri |
4 382
|
—
|
1 859
|
—
|
| Creanțe |
923 022
|
538 306
|
457 329
|
22 019
|
| Casa și conturi la bănci |
47 214
|
36 871
|
35 579
|
69 389
|
| Datorii |
390 390
|
198 984
|
111 157
|
95 548
|
| Capitaluri proprii |
584 263
|
376 252
|
387 130
|
655
|
| Capital subscris vărsat |
1
|
1
|
1
|
1
|
| Cont de profit și pierdere | ||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
440 857
|
105 740
|
575 594
|
55 233
|
| Venituri totale |
440 862
|
109 943
|
575 595
|
55 233
|
| Cheltuieli totale |
195 019
|
113 894
|
184 227
|
54 038
|
| Rezultat brut |
+245 843
|
−3 951
|
+391 368
|
+1 195
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+208 011
|
−10 878
|
+386 475
|
+654
|
| Alte date | ||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
1
|
2
|
1
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut TELEA&RADU CONSTRUCT S.R.L. în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 440 857 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 208 011 lei.
-
Este TELEA&RADU CONSTRUCT S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Da, TELEA&RADU CONSTRUCT S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 1 august 2023.
-
Ce cod CAEN principal are TELEA&RADU CONSTRUCT S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4333 - Lucrări de pardosire și placare a pereților.
-
Când a fost înființată TELEA&RADU CONSTRUCT S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 26 mai 2022.
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către TELEA&RADU CONSTRUCT S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește TELEA&RADU CONSTRUCT S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.