CUI 46219891
LOCKS SYSTEMS S.R.L.
LOCKS SYSTEMS S.R.L. este o firmă din Sibiu, județul Sibiu, înființată în 2022. Activitatea principală: CAEN 4690 - Comerţ cu ridicata nespecializat. Firma este plătitoare de TVA din 2022 și aplică TVA la încasare. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1.1 mil. lei (+5.0% față de 2024), un profit net de 288.5 mii lei și 1 angajat.
Date de identificare
CUI
46219891
Nr. înregistrare
J2022001102329
EUID
ROONRC.J2022001102329
Formă juridică
SRL
Județ
Sibiu
Localitate
Sibiu
Adresă
STR. MARAMUREŞULUI, NR.13, SC.A, ET.4, AP.10
Data înregistrării
31-05-2022
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 30.05.2022
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 01-08-2022
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
4690 - Comerţ cu ridicata nespecializatCoduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
2572 - Fabricarea articolelor de feronerie
-
2599 - Fabricarea altor articole din metal n.c.a.
-
4941 - Transporturi rutiere de mărfuri
-
5210 - Depozitări
-
7022 - Activităţi de consultanţă pentru afaceri şi management
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
1 126 532
Rezultat net
+288 473
Capitaluri proprii
300 473
Număr mediu de salariați
1
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4690 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4690 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4690 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4690 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|
| Bilanț | ||||
| Active imobilizate |
6 645
|
16 625
|
26 616
|
36 734
|
| Active circulante |
591 832
|
573 658
|
331 955
|
315 049
|
| Stocuri |
267 713
|
229 923
|
144 736
|
96 035
|
| Creanțe |
244 981
|
90 609
|
100 403
|
114 999
|
| Casa și conturi la bănci |
79 138
|
253 126
|
86 816
|
104 015
|
| Cheltuieli în avans |
1 597
|
1 778
|
1 339
|
1 230
|
| Datorii |
299 601
|
187 477
|
167 046
|
253 386
|
| Venituri în avans |
0
|
0
|
0
|
—
|
| Provizioane |
0
|
0
|
0
|
—
|
| Capitaluri proprii |
300 473
|
404 584
|
192 864
|
99 627
|
| Capital subscris vărsat |
10 000
|
10 000
|
10 000
|
10 000
|
| Patrimoniul regiei |
0
|
0
|
0
|
—
|
| Cont de profit și pierdere | ||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
1 126 532
|
1 072 813
|
677 330
|
341 198
|
| Venituri totale |
1 128 202
|
1 073 444
|
680 055
|
345 016
|
| Cheltuieli totale |
806 609
|
750 711
|
503 211
|
252 045
|
| Rezultat brut |
+321 593
|
+322 733
|
+176 844
|
+92 971
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+288 473
|
+297 590
|
+170 864
|
+89 627
|
| Alte date | ||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
1
|
1
|
0
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut LOCKS SYSTEMS S.R.L. în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 1 126 532 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 288 473 lei.
-
Este LOCKS SYSTEMS S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Da, LOCKS SYSTEMS S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 1 august 2022.
-
Ce cod CAEN principal are LOCKS SYSTEMS S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4690 - Comerţ cu ridicata nespecializat.
-
Când a fost înființată LOCKS SYSTEMS S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 30 mai 2022.
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către LOCKS SYSTEMS S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește LOCKS SYSTEMS S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.