CUI 46224170

VAL-LOR MET CONSTRUCT S.R.L.

VAL-LOR MET CONSTRUCT S.R.L. este o firmă din Bălileşti, județul Argeș, înființată în 2022. Activitatea principală: CAEN 2511 - Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice. Firma nu este plătitoare de TVA.

Activă

Date de identificare

CUI

46224170

Nr. înregistrare

J03/1393/2022

EUID

ROONRC.J3/1393/2022

Formă juridică

SRL

Județ

Argeș

Localitate

Bălileşti

Adresă

NR.5, CAM.1

Data înregistrării

31-05-2022

Stare înregistrare

INREGISTRAT din data 31.05.2022

Stare la Registrul Comerțului

funcțiune

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].

Situația fiscală

Plătitor de TVA

Nu

TVA la încasare

Nu

Înregistrat în RO e-Factura

Nu

Contribuabil inactiv

Nu

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026

Reprezentanți legali

Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.

Date protejate (GDPR)
Date protejate (GDPR)

Administrator

Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Activități autorizate (CAEN)

Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Întrebări frecvente

Este VAL-LOR MET CONSTRUCT S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu, VAL-LOR MET CONSTRUCT S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Ce cod CAEN principal are VAL-LOR MET CONSTRUCT S.R.L.?

Codul CAEN principal declarat la ANAF este 2511 - Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice.

Când a fost înființată VAL-LOR MET CONSTRUCT S.R.L.?

Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 31 mai 2022.

Unde are sediul VAL-LOR MET CONSTRUCT S.R.L.?

Sediul firmei VAL-LOR MET CONSTRUCT S.R.L. (CUI 46224170) este în NR.5, CAM.1, Bălileşti, județul Argeș.

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Emite facturi către VAL-LOR MET CONSTRUCT S.R.L. în 2 minute

Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.

Creează cont gratuit

Vrei să vezi cum plătește VAL-LOR MET CONSTRUCT S.R.L.?

În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.

Încearcă gratuit