CUI 46242576
RETURNSUCCESS S.R.L.
RETURNSUCCESS S.R.L. este o firmă din Braşov, județul Brașov, înființată în 2022. Activitatea principală: CAEN 6210 - Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client). Firma este plătitoare de TVA din 2023. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 459.4 mii lei (+9.6% față de 2024), un profit net de 277.9 mii lei și 1 angajat.
Date de identificare
CUI
46242576
Nr. înregistrare
J2022001661082
EUID
ROONRC.J2022001661082
Formă juridică
SRL
Județ
Brașov
Localitate
Braşov
Adresă
STR. NICOLAE LABIŞ, NR.1, BL.4, SC.A, ET.7, AP.85
Data înregistrării
03-06-2022
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 03.06.2022
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 01-12-2023
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
459 446
Rezultat net
+277 933
Capitaluri proprii
278 173
Număr mediu de salariați
1
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6210 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|
| Bilanț | ||||
| Active imobilizate |
70 788
|
104 883
|
19 496
|
—
|
| Active circulante |
318 547
|
234 922
|
289 816
|
372
|
| Stocuri |
—
|
—
|
0
|
—
|
| Creanțe |
204 870
|
—
|
236 454
|
—
|
| Casa și conturi la bănci |
113 677
|
234 922
|
53 362
|
372
|
| Cheltuieli în avans |
—
|
—
|
0
|
—
|
| Datorii |
111 162
|
26 857
|
19 300
|
1 690
|
| Venituri în avans |
—
|
—
|
0
|
—
|
| Provizioane |
—
|
—
|
0
|
—
|
| Capitaluri proprii |
278 173
|
312 948
|
290 012
|
−1 318
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
| Patrimoniul regiei |
—
|
—
|
0
|
—
|
| Cont de profit și pierdere | ||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
459 446
|
419 102
|
406 850
|
—
|
| Venituri totale |
459 446
|
421 129
|
407 683
|
0
|
| Cheltuieli totale |
168 005
|
174 774
|
112 359
|
1 518
|
| Rezultat brut |
+291 441
|
+246 355
|
+295 324
|
−1 518
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+277 933
|
+235 237
|
+291 330
|
−1 518
|
| Alte date | ||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
1
|
1
|
1
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut RETURNSUCCESS S.R.L. în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 459 446 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 277 933 lei.
-
Este RETURNSUCCESS S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Da, RETURNSUCCESS S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 1 decembrie 2023.
-
Ce cod CAEN principal are RETURNSUCCESS S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 6210 - Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client).
-
Când a fost înființată RETURNSUCCESS S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 3 iunie 2022.
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către RETURNSUCCESS S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește RETURNSUCCESS S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.