CUI 46304890
YLN TERM-CONSTRUCT S.R.L.
YLN TERM-CONSTRUCT S.R.L. este o firmă din Bistriţa, județul Bistrița-Năsăud, înființată în 2022. Activitatea principală: CAEN 4332 - Lucrări de tâmplărie și dulgherie. Firma nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 21.3 mii lei (−63.6% față de 2024), o pierdere netă de 40.7 mii lei și 1 angajat.
Date de identificare
CUI
46304890
Nr. înregistrare
J06/836/2022
EUID
ROONRC.J6/836/2022
Formă juridică
SRL
Județ
Bistrița-Năsăud
Localitate
Bistriţa
Adresă
STR. EROILOR, NR.5A, SC.1, AP.2
Data înregistrării
15-06-2022
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 15.06.2022
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
4332 - Lucrări de tâmplărie și dulgherieCoduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
4333 - Lucrări de pardosire şi placare a pereţilor
-
4334 - Lucrări de vopsitorie, zugrăveli şi montări de geamuri
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
21 300
Rezultat net
−40 662
Capitaluri proprii
−21 327
Număr mediu de salariați
1
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4332 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4332 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4332 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4332 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|
| Bilanț | ||||
| Active circulante |
6 639
|
43 830
|
55 918
|
21 661
|
| Stocuri |
311
|
311
|
311
|
15
|
| Creanțe |
74
|
7 925
|
7 925
|
1 074
|
| Casa și conturi la bănci |
6 254
|
35 594
|
47 682
|
20 572
|
| Datorii |
27 966
|
24 495
|
21 460
|
4 287
|
| Capitaluri proprii |
−21 327
|
19 335
|
34 458
|
17 374
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
—
|
—
|
| Cont de profit și pierdere | ||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
21 300
|
58 520
|
104 608
|
23 796
|
| Venituri totale |
21 300
|
58 520
|
104 608
|
23 796
|
| Cheltuieli totale |
61 749
|
73 270
|
68 498
|
6 032
|
| Rezultat brut |
−40 449
|
−14 750
|
+36 110
|
+17 764
|
| Rezultat net |
Față de 2024
−40 662
|
−15 323
|
+35 085
|
+17 374
|
| Alte date | ||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
1
|
1
|
1
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut YLN TERM-CONSTRUCT S.R.L. în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 21 300 lei, cu un rezultat net negativ (pierdere) de 40 662 lei.
-
Este YLN TERM-CONSTRUCT S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Nu, YLN TERM-CONSTRUCT S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are YLN TERM-CONSTRUCT S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4332 - Lucrări de tâmplărie și dulgherie.
-
Când a fost înființată YLN TERM-CONSTRUCT S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 15 iunie 2022.
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către YLN TERM-CONSTRUCT S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește YLN TERM-CONSTRUCT S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.