CUI 46458
PRO-ARH SRL
PRO-ARH SRL este o firmă din Oradea, județul Bihor, înființată în 1991. Activitatea principală: CAEN 7111 - Activităţi de arhitectură. Firma este plătitoare de TVA din 1993 și aplică TVA la încasare. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 706.5 mii lei (−21.3% față de 2024), un profit net de 329.6 mii lei și 1 angajat.
Date de identificare
CUI
46458
Nr. înregistrare
J1991000729057
EUID
ROONRC.J1991000729057
Formă juridică
SRL
Județ
Bihor
Localitate
Oradea
Adresă
STR. BARBU ŞTEFĂNESCU DELAVRANCEA, NR.17, AP.1
Data înregistrării
26-11-1992
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 26.11.1992
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 17-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 01-07-1993
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 17-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
7111 - Activităţi de arhitecturăCoduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.3 (2025)
-
4100 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale
-
4221 - Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide
-
4311 - Lucrări de demolare a construcţiilor
-
4331 - Lucrări de ipsoserie
-
4332 - Lucrări de tâmplărie și dulgherie
-
4333 - Lucrări de pardosire și placare a pereților
-
4334 - Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
-
4335 - Alte lucrări de finisare
-
4341 - Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
-
4399 - Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
-
4613 - Intermedieri în comerţul cu material lemnos şi materiale de construcţii
-
4615 - Intermedieri în comerţul cu mobilă, articole de menaj şi de fierărie
-
4618 - Intermedieri în comerţul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
-
4619 - Intermedieri în comerţul cu produse diverse
-
9130 - Activități de conservare, restaurare și alte activități suport pentru patrimoniul cultural
Sursa: ANAF · actualizat 17-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
706 524
Rezultat net
+329 632
Capitaluri proprii
701 806
Număr mediu de salariați
1
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||||||
| Active imobilizate |
194 623
|
232 940
|
285 461
|
208 631
|
249 189
|
282 750
|
328 610
|
156 223
|
161 239
|
176 462
|
170 113
|
206 328
|
212 167
|
85 087
|
132 636
|
195 764
|
241 576
|
| Active circulante |
619 726
|
432 814
|
496 052
|
451 099
|
801 141
|
782 390
|
891 126
|
599 373
|
356 185
|
142 899
|
452 808
|
582 153
|
188 020
|
358 733
|
550 283
|
576 037
|
732 141
|
| Stocuri |
—
|
—
|
—
|
—
|
4 997
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Creanțe |
41 611
|
79 280
|
71 902
|
5 642
|
27 144
|
48 070
|
132 934
|
93 016
|
38 864
|
32 680
|
157 810
|
265 944
|
3 784
|
92 676
|
175 968
|
172 001
|
441 770
|
| Casa și conturi la bănci |
578 115
|
353 534
|
424 150
|
445 457
|
769 000
|
734 320
|
758 192
|
506 357
|
317 321
|
110 219
|
294 998
|
307 836
|
128 192
|
209 793
|
320 561
|
404 036
|
290 371
|
| Cheltuieli în avans |
1 834
|
786
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
80 700
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Datorii |
114 377
|
294 366
|
35 889
|
109 122
|
181 534
|
19 025
|
150 363
|
42 924
|
188 633
|
67 327
|
78 668
|
237 669
|
66 308
|
50 473
|
306 016
|
49 650
|
243 936
|
| Capitaluri proprii |
701 806
|
372 174
|
745 624
|
550 608
|
868 796
|
1 046 115
|
1 069 373
|
712 672
|
328 791
|
252 034
|
544 253
|
550 812
|
414 579
|
393 347
|
376 903
|
722 151
|
729 781
|
| Capital subscris vărsat |
10 000
|
10 000
|
10 000
|
10 000
|
10 000
|
10 000
|
10 000
|
10 000
|
10 000
|
10 000
|
10 000
|
10 000
|
10 000
|
10 000
|
10 000
|
10 000
|
10 000
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
706 524
|
897 400
|
1 017 000
|
523 463
|
409 400
|
640 391
|
1 320 280
|
915 339
|
533 872
|
431 330
|
426 350
|
1 011 855
|
391 128
|
511 880
|
629 042
|
830 249
|
925 725
|
| Venituri totale |
709 995
|
902 382
|
1 017 737
|
523 931
|
409 885
|
640 981
|
1 351 227
|
915 976
|
535 014
|
431 460
|
433 473
|
1 012 007
|
391 821
|
513 088
|
649 931
|
855 950
|
955 418
|
| Cheltuieli totale |
365 120
|
702 485
|
792 025
|
415 931
|
330 552
|
532 099
|
896 810
|
438 723
|
399 684
|
373 919
|
296 600
|
703 886
|
370 928
|
490 908
|
471 804
|
624 373
|
613 596
|
| Rezultat brut |
+344 875
|
+199 897
|
+225 712
|
+108 000
|
+79 333
|
+108 882
|
+454 417
|
+477 253
|
+135 330
|
+57 541
|
+136 873
|
+308 121
|
+20 893
|
+22 180
|
+178 127
|
+231 577
|
+341 822
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+329 632
|
+173 366
|
+216 756
|
+102 865
|
+75 316
|
+103 060
|
+440 912
|
+468 093
|
+129 983
|
+53 226
|
+112 489
|
+255 281
|
+14 461
|
+16 444
|
+147 580
|
+193 198
|
+286 960
|
| Alte date | |||||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
2
|
2
|
2
|
2
|
3
|
3
|
3
|
3
|
3
|
3
|
4
|
5
|
5
|
6
|
5
|
4
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut PRO-ARH SRL în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 706 524 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 329 632 lei.
-
Este PRO-ARH SRL plătitoare de TVA?
-
Da, PRO-ARH SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 1 iulie 1993.
-
Ce cod CAEN principal are PRO-ARH SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 7111 - Activităţi de arhitectură.
-
Când a fost înființată PRO-ARH SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 5 iunie 1991.
Sursa: ANAF · actualizat 17-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către PRO-ARH SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește PRO-ARH SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.