CUI 46843720
ADELADVILA COMP S.R.L.
ADELADVILA COMP S.R.L. este o firmă din Galaţi, județul Galați, înființată în 2022. Activitatea principală: CAEN 5610 - Restaurante. Firma nu este plătitoare de TVA. Stare: Inactivă fiscal.
Date de identificare
CUI
46843720
Nr. înregistrare
J17/1739/2022
EUID
ROONRC.J17/1739/2022
Formă juridică
SRL
Județ
Galați
Localitate
Galaţi
Adresă
STR. CĂLUGĂRENI, NR.6, BL.K4, SC.2, ET.1, AP.24
Data înregistrării
15-09-2022
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 15.09.2022
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
din 21-02-2025
Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
5610 - RestauranteSursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Întrebări frecvente
-
Este ADELADVILA COMP S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Nu, ADELADVILA COMP S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are ADELADVILA COMP S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 5610 - Restaurante.
-
Când a fost înființată ADELADVILA COMP S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 15 septembrie 2022.
-
Unde are sediul ADELADVILA COMP S.R.L.?
-
Sediul firmei ADELADVILA COMP S.R.L. (CUI 46843720) este în STR. CĂLUGĂRENI, NR.6, BL.K4, SC.2, ET.1, AP.24, Galaţi, județul Galați.
Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Emite facturi către ADELADVILA COMP S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește ADELADVILA COMP S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.