CUI 47173962
MAGIC STEK S.R.L.
MAGIC STEK S.R.L. este o firmă din Dumeşti, județul Vaslui, înființată în 2022. Activitatea principală: CAEN 9002 - Activităţi suport pentru interpretarea artistică (spectacole). Firma nu este plătitoare de TVA. Stare: Inactivă fiscal.
Date de identificare
CUI
47173962
Nr. înregistrare
J37/1002/2022
EUID
ROONRC.J37/1002/2022
Formă juridică
SRL
Județ
Vaslui
Localitate
Dumeşti
Adresă
DUMEŞTI, NR.402
Data înregistrării
14-11-2022
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 14.11.2022
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
din 05-09-2023
Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Întrebări frecvente
-
Este MAGIC STEK S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Nu, MAGIC STEK S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are MAGIC STEK S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 9002 - Activităţi suport pentru interpretarea artistică (spectacole).
-
Când a fost înființată MAGIC STEK S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 14 noiembrie 2022.
-
Unde are sediul MAGIC STEK S.R.L.?
-
Sediul firmei MAGIC STEK S.R.L. (CUI 47173962) este în DUMEŞTI, NR.402, Dumeşti, județul Vaslui.
Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Emite facturi către MAGIC STEK S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește MAGIC STEK S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.