CUI 47208
COMFRUCT SA
COMFRUCT SA este o firmă din Oradea, județul Bihor, înființată în 1991. Activitatea principală: CAEN 6820 - Închirierea şi subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate. Firma este plătitoare de TVA din 1993. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 2.5 mil. lei (+6.0% față de 2024), un profit net de 1.4 mil. lei și 2 angajați.
Date de identificare
CUI
47208
Nr. înregistrare
J1991000178055
EUID
ROONRC.J1991000178055
Formă juridică
SA
Județ
Bihor
Localitate
Oradea
Adresă
PŢA. MIHAI VITEAZUL, NR.31, PARTER, BL.A8
Data înregistrării
26-11-1992
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 26.11.1992
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 17-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 01-07-1993
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 17-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Administrator
Administrator
Administrator
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Sursa: ANAF · actualizat 17-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
2 466 969
Rezultat net
+1 352 252
Capitaluri proprii
3 199 372
Număr mediu de salariați
2
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6820 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6820 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6820 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6820 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6820 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6820 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6820 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6820 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6820 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6820 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6820 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 6820 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 6820 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 6820 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 6820 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 6820 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 6820 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||||||
| Active imobilizate |
1 952 293
|
1 981 448
|
2 071 274
|
2 102 803
|
2 219 675
|
2 364 763
|
2 545 909
|
2 701 661
|
3 066 016
|
3 249 757
|
2 352 814
|
2 398 225
|
2 779 167
|
2 480 907
|
2 414 792
|
2 534 584
|
2 630 955
|
| Active circulante |
1 525 547
|
1 626 758
|
1 600 233
|
2 469 370
|
1 254 724
|
1 055 348
|
1 784 513
|
1 258 610
|
742 899
|
476 794
|
1 269 884
|
1 244 916
|
1 145 157
|
936 727
|
1 051 724
|
1 032 214
|
940 912
|
| Stocuri |
—
|
—
|
27
|
27
|
49
|
93
|
255
|
84
|
234
|
86
|
222
|
210
|
99
|
243
|
126
|
121
|
190
|
| Creanțe |
673 759
|
671 599
|
720 927
|
581 575
|
627 637
|
499 811
|
1 405 497
|
644 731
|
91 529
|
122 379
|
146 602
|
114 807
|
138 885
|
132 190
|
135 997
|
149 752
|
102 869
|
| Casa și conturi la bănci |
851 788
|
955 159
|
879 279
|
1 887 768
|
627 038
|
555 444
|
378 761
|
613 795
|
651 136
|
354 329
|
1 123 060
|
1 129 899
|
1 006 173
|
804 294
|
915 601
|
882 341
|
837 853
|
| Cheltuieli în avans |
1 294
|
1 107
|
—
|
333
|
8 823
|
11 324
|
6 446
|
2 434
|
3 895
|
11 492
|
17 710
|
27 671
|
13 545
|
21 706
|
32 666
|
45 671
|
30 421
|
| Datorii |
279 762
|
206 456
|
201 121
|
333 453
|
141 899
|
113 144
|
121 047
|
131 625
|
123 949
|
181 019
|
85 316
|
122 096
|
119 041
|
82 335
|
105 565
|
112 293
|
107 177
|
| Venituri în avans |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
21 428
|
—
|
20 836
|
33 538
|
—
|
| Provizioane |
—
|
—
|
—
|
—
|
22 247
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Capitaluri proprii |
3 199 372
|
3 402 857
|
3 470 386
|
4 239 053
|
3 319 076
|
3 318 291
|
4 215 821
|
3 831 080
|
3 688 861
|
3 557 024
|
3 555 092
|
3 548 716
|
3 797 400
|
3 357 005
|
3 372 781
|
3 466 638
|
3 495 111
|
| Capital subscris vărsat |
950 900
|
950 900
|
950 900
|
950 900
|
950 900
|
950 900
|
950 900
|
950 900
|
950 900
|
950 900
|
950 900
|
950 900
|
950 900
|
950 900
|
950 900
|
950 900
|
950 900
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
2 466 969
|
2 327 728
|
2 260 265
|
1 951 246
|
1 769 511
|
1 618 042
|
1 793 159
|
1 830 918
|
1 595 143
|
1 471 654
|
1 453 824
|
1 470 839
|
1 474 976
|
1 425 792
|
1 578 431
|
1 691 610
|
1 830 876
|
| Venituri totale |
2 507 003
|
2 385 721
|
2 328 549
|
3 041 758
|
1 776 896
|
1 625 958
|
2 544 140
|
2 229 482
|
1 630 158
|
1 559 629
|
1 489 560
|
1 528 306
|
1 561 480
|
1 506 104
|
1 647 530
|
1 756 777
|
1 920 901
|
| Cheltuieli totale |
921 643
|
850 265
|
805 690
|
745 091
|
623 265
|
594 740
|
762 438
|
961 153
|
778 489
|
731 987
|
658 278
|
705 243
|
712 625
|
665 206
|
667 438
|
640 443
|
632 899
|
| Rezultat brut |
+1 585 360
|
+1 535 456
|
+1 522 859
|
+2 296 667
|
+1 153 631
|
+1 031 218
|
+1 781 702
|
+1 268 329
|
+851 669
|
+827 642
|
+831 282
|
+823 063
|
+848 855
|
+840 898
|
+980 092
|
+1 116 334
|
+1 288 002
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+1 352 252
|
+1 468 884
|
+1 504 346
|
+2 272 615
|
+1 139 697
|
+1 018 039
|
+1 759 254
|
+1 246 161
|
+826 665
|
+694 832
|
+692 899
|
+686 520
|
+707 273
|
+706 067
|
+817 469
|
+940 240
|
+1 081 492
|
| Alte date | |||||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
2
|
2
|
2
|
3
|
3
|
3
|
3
|
3
|
3
|
3
|
3
|
3
|
3
|
3
|
3
|
3
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut COMFRUCT SA în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 2 466 969 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 1 352 252 lei.
-
Este COMFRUCT SA plătitoare de TVA?
-
Da, COMFRUCT SA este înregistrată în scopuri de TVA din 1 iulie 1993.
-
Ce cod CAEN principal are COMFRUCT SA?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 6820 - Închirierea şi subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate.
-
Când a fost înființată COMFRUCT SA?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 28 februarie 1991.
Sursa: ANAF · actualizat 17-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către COMFRUCT SA în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește COMFRUCT SA?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.