CUI 47574182
BOROMEDICAL CENTER S.R.L.
BOROMEDICAL CENTER S.R.L. este o firmă din Sector 5, București, înființată în 2023. Activitatea principală: CAEN 8622 - Activităţi de asistenţă medicală specializată. Firma nu este plătitoare de TVA și este înregistrată în RO e-Factura. În 2025 a raportat o pierdere netă de 31.2 mii lei.
Date de identificare
CUI
47574182
Nr. înregistrare
J2023002046407
EUID
ROONRC.J2023002046407
Formă juridică
SRL
Județ
București
Localitate
Sector 5
Adresă
STR CPT. ION GÂRBEA, NR.26, LOTUL 131. PARTER. IMOBIL TIP LAMA. LOT 1/1, SC.B
Data înregistrării
06-02-2023
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 06.02.2023
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
8622 - Activităţi de asistenţă medicală specializatăCoduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.3 (2025)
-
8610 - Activităţi de asistenţă spitalicească
-
8621 - Activităţi de asistenţă medicală generală
-
8623 - Activităţi de asistenţă stomatologică
-
8691 - Servicii de diagnostic imagistic și activități ale laboratoarelor medicale
-
8692 - Transportul pacienților cu ambulanța
-
8693 - Activități ale psihologilor și psihoterapeuților, cu excepția medicilor
-
8695 - Activități de fizioterapie
-
8696 - Activități de medicină tradițională, complementară și alternativă
CAEN Rev.2 (2008)
-
8610 - Activităţi de asistenţă spitalicească
-
8621 - Activităţi de asistenţă medicală generală
-
8623 - Activităţi de asistenţă stomatologică
-
8690 - Alte activităţi referitoare la sănătatea umană
Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Rezultat net
−31 229
Capitaluri proprii
−43 305
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8622 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8622 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8622 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|
| Bilanț | |||
| Active imobilizate |
2 278 874
|
1 914 762
|
39 397
|
| Active circulante |
123 609
|
712 463
|
7 157
|
| Stocuri |
110 744
|
59 737
|
—
|
| Casa și conturi la bănci |
12 865
|
652 726
|
7 157
|
| Cheltuieli în avans |
168 490
|
—
|
—
|
| Datorii |
2 614 278
|
2 639 302
|
56 072
|
| Capitaluri proprii |
−43 305
|
−12 077
|
−9 518
|
| Capital subscris vărsat |
400
|
400
|
400
|
| Cont de profit și pierdere | |||
| Venituri totale |
12
|
2
|
0
|
| Cheltuieli totale |
31 241
|
2 561
|
9 918
|
| Rezultat brut |
−31 229
|
−2 559
|
−9 918
|
| Rezultat net |
Față de 2024
−31 229
|
−2 559
|
−9 918
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Este BOROMEDICAL CENTER S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Nu, BOROMEDICAL CENTER S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are BOROMEDICAL CENTER S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 8622 - Activităţi de asistenţă medicală specializată.
-
Când a fost înființată BOROMEDICAL CENTER S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 6 februarie 2023.
-
Unde are sediul BOROMEDICAL CENTER S.R.L.?
-
Sediul firmei BOROMEDICAL CENTER S.R.L. (CUI 47574182) este în STR CPT. ION GÂRBEA, NR.26, LOTUL 131. PARTER. IMOBIL TIP LAMA. LOT 1/1, SC.B, Sector 5, București.
Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către BOROMEDICAL CENTER S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește BOROMEDICAL CENTER S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.