CUI 47584941
WAREHOUSE CONSTRUCT S.R.L.
WAREHOUSE CONSTRUCT S.R.L. este o firmă din Săcueni, județul Dâmbovița, înființată în 2023. Activitatea principală: CAEN 4683 - Comerţ cu ridicata al materialului lemnos şi a materialelor de construcţie şi echipamentelor sanitare. Firma nu este plătitoare de TVA și este înregistrată în RO e-Factura. Stare: Activitate suspendată, Inactivă fiscal. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 184.4 mii lei (−16.4% față de 2024), un profit net de 2.9 mii lei și 1 angajat.
Date de identificare
CUI
47584941
Nr. înregistrare
J2023000161155
EUID
ROONRC.J2023000161155
Formă juridică
SRL
Județ
Dâmbovița
Localitate
Săcueni
Adresă
STR. MITU LEŢU, NR.34
Data înregistrării
07-02-2023
Stare înregistrare
SUSPENDARE ACTIVITATE din data 02.04.2026
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
din 21-04-2026
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
184 429
Rezultat net
+2 877
Capitaluri proprii
16 301
Număr mediu de salariați
1
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4673 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4673 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4673 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|
| Bilanț | |||
| Active imobilizate |
6 477
|
—
|
—
|
| Active circulante |
116 177
|
98 799
|
66 971
|
| Stocuri |
101 165
|
90 616
|
60 277
|
| Creanțe |
−800
|
715
|
—
|
| Casa și conturi la bănci |
15 812
|
7 468
|
6 694
|
| Datorii |
106 353
|
85 375
|
75 945
|
| Capitaluri proprii |
16 301
|
13 424
|
−8 974
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | |||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
184 429
|
220 720
|
94 977
|
| Venituri totale |
184 429
|
220 720
|
94 977
|
| Cheltuieli totale |
179 985
|
196 115
|
103 818
|
| Rezultat brut |
+4 444
|
+24 605
|
−8 841
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+2 877
|
+22 398
|
−9 174
|
| Alte date | |||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
1
|
1
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut WAREHOUSE CONSTRUCT S.R.L. în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 184 429 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 2 877 lei.
-
Este WAREHOUSE CONSTRUCT S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Nu, WAREHOUSE CONSTRUCT S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are WAREHOUSE CONSTRUCT S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4683 - Comerţ cu ridicata al materialului lemnos şi a materialelor de construcţie şi echipamentelor sanitare.
-
Când a fost înființată WAREHOUSE CONSTRUCT S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 7 februarie 2023.
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către WAREHOUSE CONSTRUCT S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește WAREHOUSE CONSTRUCT S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.