CUI 47587840

SHADOW INC S.R.L.

SHADOW INC S.R.L. este o firmă din Sector 5, București, înființată în 2023. Activitatea principală: CAEN 6210 - Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client). Firma nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 85.6 mii lei (−20.2% față de 2024), un profit net de 22.1 mii lei și 1 angajat.

Activă

Date de identificare

CUI

47587840

Nr. înregistrare

J2023002212402

EUID

ROONRC.J2023002212402

Formă juridică

SRL

Județ

București

Localitate

Sector 5

Adresă

ALE BOTORANI, NR.11, BL.V43, SC.2, ET.3, AP.52

Data înregistrării

07-02-2023

Stare înregistrare

TRANSFER(SOSIRE) din data 14.03.2023

Stare la Registrul Comerțului

funcțiune

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].

Situația fiscală

Plătitor de TVA

Nu

TVA la încasare

Nu

Înregistrat în RO e-Factura

Nu

Contribuabil inactiv

Nu

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026

Reprezentanți legali

Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.

Date protejate (GDPR)
Date protejate (GDPR)

Administrator

Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Activități autorizate (CAEN)

Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.

Coduri CAEN autorizate

Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.

CAEN Rev.3 (2025)

  • 5819 - Alte activităţi de editare

  • 5829 - Activităţi de editare a altor produse software

  • 6020 - Activităţi de difuzare a programelor de televiziune, activități de distribuție de programe video

  • 6039 - Activități de distribuție a altor conținuturi

  • 6110 - Activităţi de telecomunicaţii prin reţele cu cablu, prin rețele fără cablu și prin satelit

  • 6120 - Activități de revânzare a serviciilor de telecomunicații și servicii de intermediere pentru telecomunicații

  • 6190 - Alte activităţi de telecomunicaţii

  • 6220 - Activităţi de consultanţă în tehnologia informaţiei și de management (gestiune şi exploatare) a mijloacelor de calcul

  • 6290 - Alte activităţi de servicii privind tehnologia informaţiei

  • 6310 - Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web şi activităţi conexe

  • 6391 - Activităţi ale portalurilor web

  • 6392 - Alte activităţi de servicii informaţionale n.c. a

  • 7220 - Cercetare-dezvoltare în ştiinţe sociale şi umaniste

  • 7320 - Activităţi de studiere a pieţei şi de sondare a opiniei publice

  • 7411 - Activități de design industrial și vestimentar

  • 7412 - Design grafic și activități de comunicare vizuală

  • 7413 - Activități de design de interior

  • 7414 - Alte activităţi de design specializat

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Indicatori 2025

Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.

Cifra de afaceri netă

−20.2%

85 565

Rezultat net

−55.8%

+22 071

Capitaluri proprii

−55.5%

22 311

Număr mediu de salariați

0.0%

1

Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Date financiare

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.

Cifra de afaceri și rezultatul net

— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.

Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Întrebări frecvente

Ce cifră de afaceri a avut SHADOW INC S.R.L. în 2025?

Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 85 565 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 22 071 lei.

Este SHADOW INC S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu, SHADOW INC S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Ce cod CAEN principal are SHADOW INC S.R.L.?

Codul CAEN principal declarat la ANAF este 6210 - Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client).

Când a fost înființată SHADOW INC S.R.L.?

Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 7 februarie 2023.

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Emite facturi către SHADOW INC S.R.L. în 2 minute

Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.

Creează cont gratuit

Vrei să vezi cum plătește SHADOW INC S.R.L.?

În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.

Încearcă gratuit