CUI 47608927
CONSTRUCT TARGET S.R.L.
CONSTRUCT TARGET S.R.L. este o firmă din Râmnicu Vâlcea, județul Vâlcea, înființată în 2023. Activitatea principală: CAEN 4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale. Firma nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 188 mii lei (+71.1% față de 2024), un profit net de 12 mii lei și 2 angajați.
Date de identificare
CUI
47608927
Nr. înregistrare
J38/137/2023
EUID
ROONRC.J38/137/2023
Formă juridică
SRL
Județ
Vâlcea
Localitate
Râmnicu Vâlcea
Adresă
STR. AVRAM IANCU, NR.5, ANEXA C3
Data înregistrării
10-02-2023
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 09.02.2023
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Coduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
4211 - Lucrări de construcţii a drumurilor şi autostrăzilor
-
4212 - Lucrări de construcţii a căilor ferate de suprafaţă şi subterane.
-
4291 - Construcţii hidrotehnice
-
4299 - Lucrări de construcţii a altor proiecte inginereşti n.c.a.
-
4311 - Lucrări de demolare a construcţiilor
-
4312 - Lucrări de pregătire a terenului
-
4313 - Lucrări de foraj şi sondaj pentru construcţii
-
4321 - Lucrări de instalaţii electrice
-
4322 - Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat
-
4329 - Alte lucrări de instalaţii pentru construcţii
-
4331 - Lucrări de ipsoserie
-
4332 - Lucrări de tâmplărie şi dulgherie
-
4333 - Lucrări de pardosire şi placare a pereţilor
-
4334 - Lucrări de vopsitorie, zugrăveli şi montări de geamuri
-
4339 - Alte lucrări de finisare
-
4391 - Lucrări de învelitori, şarpante şi terase la construcţii
-
4399 - Alte lucrări speciale de construcţii n.c.a.
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
188 005
Rezultat net
+12 032
Capitaluri proprii
395
Număr mediu de salariați
2
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|
| Bilanț | |||
| Active imobilizate |
—
|
—
|
21
|
| Active circulante |
5 486
|
3 087
|
49 258
|
| Creanțe |
—
|
893
|
30 998
|
| Casa și conturi la bănci |
5 486
|
2 194
|
18 260
|
| Datorii |
5 091
|
14 724
|
41 395
|
| Capitaluri proprii |
395
|
−11 637
|
7 884
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | |||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
188 005
|
109 876
|
147 994
|
| Venituri totale |
188 005
|
109 876
|
147 994
|
| Cheltuieli totale |
173 569
|
128 298
|
138 831
|
| Rezultat brut |
+14 436
|
−18 422
|
+9 163
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+12 032
|
−19 521
|
+7 684
|
| Alte date | |||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
2
|
3
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut CONSTRUCT TARGET S.R.L. în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 188 005 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 12 032 lei.
-
Este CONSTRUCT TARGET S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Nu, CONSTRUCT TARGET S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are CONSTRUCT TARGET S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale.
-
Când a fost înființată CONSTRUCT TARGET S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 9 februarie 2023.
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către CONSTRUCT TARGET S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește CONSTRUCT TARGET S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.