CUI 47655015
FASTTRACK SOFTWARE ENGINEERING S.R.L.
FASTTRACK SOFTWARE ENGINEERING S.R.L. este o firmă din Sector 1, București, înființată în 2023. Activitatea principală: CAEN 4791 - Intermedieri în comerţul cu amănuntul nespecializat. Firma este plătitoare de TVA din 2023 și aplică TVA la încasare. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 688 mii lei și un profit net de 309.7 mii lei.
Date de identificare
CUI
47655015
Nr. înregistrare
J40/3111/2023
EUID
ROONRC.J40/3111/2023
Formă juridică
SRL
Județ
București
Localitate
Sector 1
Adresă
STR. TURDA, NR.94, CAMERA 4, BL.29B, SC.1, ET.4, AP.16
Data înregistrării
17-02-2023
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 17.02.2023
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 01-04-2023
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
4791 - Intermedieri în comerţul cu amănuntul nespecializatCoduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
3312 - Repararea maşinilor
-
3313 - Repararea echipamentelor electronice şi optice
-
3314 - Repararea echipamentelor electrice
-
4511 - Comerţ cu autoturisme şi autovehicule uşoare (sub 3,5 tone)
-
4519 - Comerţ cu alte autovehicule
-
5829 - Activităţi de editare a altor produse software
-
6202 - Activităţi de consultanţă în tehnologia informaţiei
-
6203 - Activităţi de management (gestiune şi exploatare) a mijloacelor de calcul
-
6209 - Alte activităţi de servicii privind tehnologia informaţiei
-
6311 - Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web şi activităţi conexe
-
6312 - Activităţi ale portalurilor web
-
6399 - Alte activităţi de servicii informaţionale n.c.a
-
6820 - Închirierea şi subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
-
6831 - Agenţii imobiliare
-
7021 - Activităţi de consultanţă în domeniul relaţiilor publice şi al comunicării
-
7022 - Activităţi de consultanţă pentru afaceri şi management
-
7120 - Activităţi de testări şi analize tehnice
-
8299 - Alte activităţi de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
688 046
Rezultat net
+309 655
Capitaluri proprii
224 213
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6210 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4791 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4791 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|
| Bilanț | |||
| Active imobilizate |
323 996
|
118 090
|
160 034
|
| Active circulante |
122 788
|
7 236
|
3 455
|
| Creanțe |
74 537
|
7 404
|
2 511
|
| Casa și conturi la bănci |
48 251
|
−168
|
944
|
| Cheltuieli în avans |
9 980
|
—
|
—
|
| Datorii |
232 551
|
210 768
|
221 164
|
| Capitaluri proprii |
224 213
|
−85 442
|
−57 675
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | |||
| Cifra de afaceri netă |
688 046
|
—
|
—
|
| Venituri totale |
814 901
|
71 849
|
73
|
| Cheltuieli totale |
440 302
|
99 559
|
57 948
|
| Rezultat brut |
+374 599
|
−27 710
|
−57 875
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+309 655
|
−27 767
|
−57 875
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut FASTTRACK SOFTWARE ENGINEERING S.R.L. în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 688 046 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 309 655 lei.
-
Este FASTTRACK SOFTWARE ENGINEERING S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Da, FASTTRACK SOFTWARE ENGINEERING S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 1 aprilie 2023.
-
Ce cod CAEN principal are FASTTRACK SOFTWARE ENGINEERING S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4791 - Intermedieri în comerţul cu amănuntul nespecializat.
-
Când a fost înființată FASTTRACK SOFTWARE ENGINEERING S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 17 februarie 2023.
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către FASTTRACK SOFTWARE ENGINEERING S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește FASTTRACK SOFTWARE ENGINEERING S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.