CUI 47681499
LEADING CONSTRUCŢII LOOP S.R.L.
LEADING CONSTRUCŢII LOOP S.R.L. este o firmă din Chiraleu, județul Bihor, înființată în 2023. Activitatea principală: CAEN 7810 - Activităţi ale agenţiilor de plasare a forţei de muncă. Firma nu este plătitoare de TVA. Stare: În dizolvare sau insolvență. În 2024 a raportat o cifră de afaceri de 278.8 mii lei (+265.4% față de 2023), un profit net de 137.1 mii lei și 1 angajat.
Date de identificare
CUI
47681499
Nr. înregistrare
J05/511/2023
EUID
ROONRC.J5/511/2023
Formă juridică
SRL
Județ
Bihor
Localitate
Chiraleu
Adresă
CHIRALEU, NR.82
Data înregistrării
22-02-2023
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 22.02.2023
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
lichidator judiciar provizoriu
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Coduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
0150 - Activităţi în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creşterea animalelor)
-
4110 - Dezvoltare (promovare) imobiliară
-
4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale
-
4211 - Lucrări de construcţii a drumurilor şi autostrăzilor
-
4212 - Lucrări de construcţii a căilor ferate de suprafaţă şi subterane.
-
4213 - Construcţia de poduri şi tuneluri
-
4221 - Lucrări de construcţii a proiectelor utilitare pentru fluide
-
4222 - Lucrări de construcţii a proiectelor utilitare pentru electricitate şi telecomunicaţii
-
4291 - Construcţii hidrotehnice
-
4299 - Lucrări de construcţii a altor proiecte inginereşti n.c.a.
-
4311 - Lucrări de demolare a construcţiilor
-
4312 - Lucrări de pregătire a terenului
-
4313 - Lucrări de foraj şi sondaj pentru construcţii
-
4321 - Lucrări de instalaţii electrice
-
4322 - Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat
-
4329 - Alte lucrări de instalaţii pentru construcţii
-
4331 - Lucrări de ipsoserie
-
4332 - Lucrări de tâmplărie şi dulgherie
-
4333 - Lucrări de pardosire şi placare a pereţilor
-
4334 - Lucrări de vopsitorie, zugrăveli şi montări de geamuri
-
4339 - Alte lucrări de finisare
-
4391 - Lucrări de învelitori, şarpante şi terase la construcţii
-
4399 - Alte lucrări speciale de construcţii n.c.a.
-
4941 - Transporturi rutiere de mărfuri
-
7820 - Activităţi de contractare, pe baze temporare,a personalului
-
7830 - Servicii de furnizare şi management a forţei de muncă
-
8121 - Activităţi generale de curăţenie a clădirilor
-
8122 - Activităţi specializate de curăţenie
-
8129 - Alte activităţi de curăţenie
-
8130 - Activităţi de înteţinere peisagistică
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2024
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
278 759
Rezultat net
+137 136
Capitaluri proprii
158 555
Număr mediu de salariați
1
Sursa: MF bilanț 2024 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4334 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4334 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|
| Bilanț | ||
| Active imobilizate |
30 250
|
16 250
|
| Active circulante |
339 161
|
102 814
|
| Creanțe |
287 774
|
97 773
|
| Casa și conturi la bănci |
51 387
|
5 041
|
| Datorii |
210 856
|
97 845
|
| Capitaluri proprii |
158 555
|
21 219
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
—
|
| Cont de profit și pierdere | ||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2023
278 759
|
76 295
|
| Venituri totale |
288 989
|
76 295
|
| Cheltuieli totale |
149 482
|
54 328
|
| Rezultat brut |
+139 507
|
+21 967
|
| Rezultat net |
Față de 2023
+137 136
|
+21 219
|
| Alte date | ||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2023
|
1
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2024 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut LEADING CONSTRUCŢII LOOP S.R.L. în 2024?
-
Bilanțul pe 2024 arată o cifră de afaceri netă de 278 759 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 137 136 lei.
-
Este LEADING CONSTRUCŢII LOOP S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Nu, LEADING CONSTRUCŢII LOOP S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are LEADING CONSTRUCŢII LOOP S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 7810 - Activităţi ale agenţiilor de plasare a forţei de muncă.
-
Când a fost înființată LEADING CONSTRUCŢII LOOP S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 22 februarie 2023.
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2024 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către LEADING CONSTRUCŢII LOOP S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește LEADING CONSTRUCŢII LOOP S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.