CUI 47706348
TWO AAG S.R.L.
TWO AAG S.R.L. este o firmă din Craiova, județul Dolj, înființată în 2023. Activitatea principală: CAEN 4519 - Comerţ cu alte autovehicule. Firma este plătitoare de TVA din 2024. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 188.9 mii lei (−89.4% față de 2024), un profit net de 1.6 mii lei și 1 angajat.
Date de identificare
CUI
47706348
Nr. înregistrare
J16/472/2023
EUID
ROONRC.J16/472/2023
Formă juridică
SRL
Județ
Dolj
Localitate
Craiova
Adresă
STR. LYON, NR.1, BL.G7, SC.2, AP.3
Data înregistrării
24-02-2023
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 24.02.2023
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 01-01-2024
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
4519 - Comerţ cu alte autovehiculeCoduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
4211 - Lucrări de construcţii a drumurilor şi autostrăzilor
-
4213 - Construcţia de poduri şi tuneluri
-
4221 - Lucrări de construcţii a proiectelor utilitare pentru fluide
-
4222 - Lucrări de construcţii a proiectelor utilitare pentru electricitate şi telecomunicaţii
-
4299 - Lucrări de construcţii a altor proiecte inginereşti n.c.a.
-
4613 - Intermedieri în comerţul cu material lemnos şi materiale de construcţii
-
4673 - Comerţ cu ridicata al materialului lemnos şi a materialelor de construcţie şi echipamentelor sanitare
-
7111 - Activităţi de arhitectură
-
7112 - Activităţi de inginerie şi consultanţă tehnică legate de acestea
-
7120 - Activităţi de testări şi analize tehnice
-
7490 - Alte activităţi profesionale, stiinţifice şi tehnice n.c.a.
-
8299 - Alte activităţi de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
188 870
Rezultat net
+1 642
Capitaluri proprii
442 772
Număr mediu de salariați
1
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4211 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4211 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4211 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|
| Bilanț | |||
| Active imobilizate |
8 968
|
10 646
|
—
|
| Active circulante |
938 055
|
788 813
|
265 066
|
| Stocuri |
229 918
|
168 730
|
8 806
|
| Creanțe |
695 422
|
584 738
|
111 800
|
| Casa și conturi la bănci |
12 715
|
35 345
|
144 460
|
| Datorii |
504 251
|
421 965
|
60 365
|
| Capitaluri proprii |
442 772
|
377 494
|
204 701
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | |||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
188 870
|
1 778 067
|
1 778 504
|
| Venituri totale |
238 870
|
1 778 067
|
1 778 504
|
| Cheltuieli totale |
236 915
|
1 484 041
|
1 535 051
|
| Rezultat brut |
+1 955
|
+294 026
|
+243 453
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+1 642
|
+246 982
|
+204 501
|
| Alte date | |||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
2
|
—
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut TWO AAG S.R.L. în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 188 870 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 1 642 lei.
-
Este TWO AAG S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Da, TWO AAG S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 1 ianuarie 2024.
-
Ce cod CAEN principal are TWO AAG S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4519 - Comerţ cu alte autovehicule.
-
Când a fost înființată TWO AAG S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 24 februarie 2023.
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către TWO AAG S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește TWO AAG S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.