CUI 47712552
DEFIMARK S.R.L.
DEFIMARK S.R.L. este o firmă din Mihoveni, județul Suceava, înființată în 2023. Activitatea principală: CAEN 7311 - Activităţi ale agenţiilor de publicitate. Firma este plătitoare de TVA din 2024. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 482.9 mii lei (+7.5% față de 2024), un profit net de 414 mii lei și 1 angajat.
Date de identificare
CUI
47712552
Nr. înregistrare
J33/434/2023
EUID
ROONRC.J33/434/2023
Formă juridică
SRL
Județ
Suceava
Localitate
Mihoveni
Adresă
STR. LUNGĂ, NR.2
Data înregistrării
27-02-2023
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 27.02.2023
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 01-12-2024
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
7311 - Activităţi ale agenţiilor de publicitateCoduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
7022 - Activităţi de consultanţă pentru afaceri şi management
-
7312 - Servicii de reprezentare media
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
482 894
Rezultat net
+413 954
Capitaluri proprii
414 396
Număr mediu de salariați
1
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7311 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7311 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7311 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|
| Bilanț | |||
| Active circulante |
576 800
|
564 256
|
171 261
|
| Creanțe |
408 309
|
5 254
|
—
|
| Casa și conturi la bănci |
168 491
|
559 002
|
171 261
|
| Datorii |
159 377
|
63 275
|
44 660
|
| Venituri în avans |
3 027
|
—
|
—
|
| Capitaluri proprii |
414 396
|
500 981
|
126 601
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | |||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
482 894
|
448 998
|
162 512
|
| Venituri totale |
487 154
|
451 956
|
162 512
|
| Cheltuieli totale |
64 814
|
51 158
|
13 492
|
| Rezultat brut |
+422 340
|
+400 798
|
+149 020
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+413 954
|
+394 080
|
+126 401
|
| Alte date | |||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
1
|
—
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut DEFIMARK S.R.L. în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 482 894 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 413 954 lei.
-
Este DEFIMARK S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Da, DEFIMARK S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 1 decembrie 2024.
-
Ce cod CAEN principal are DEFIMARK S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 7311 - Activităţi ale agenţiilor de publicitate.
-
Când a fost înființată DEFIMARK S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 27 februarie 2023.
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către DEFIMARK S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește DEFIMARK S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.