CUI 47745509

ANDREI IVAN CONSTRUCT S.R.L.

ANDREI IVAN CONSTRUCT S.R.L. este o firmă din Orş. Balş, județul Olt, înființată în 2023. Activitatea principală: CAEN 4100 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale. Firma nu este plătitoare de TVA. Stare: Activitate suspendată, Inactivă fiscal. În 2024 a raportat o cifră de afaceri de 288.2 mii lei (+410.0% față de 2023) și un profit net de 149.3 mii lei.

Activitate suspendată

Date de identificare

CUI

47745509

Nr. înregistrare

J2023000214288

EUID

ROONRC.J2023000214288

Formă juridică

SRL

Județ

Olt

Localitate

Orş. Balş

Adresă

STR. STEJARULUI, NR.10

Data înregistrării

03-03-2023

Stare înregistrare

SUSPENDARE ACTIVITATE din data 10.03.2026

Stare la Registrul Comerțului

întrerupere temporară de activitate

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].

Situația fiscală

Plătitor de TVA

Nu

TVA la încasare

Nu

Înregistrat în RO e-Factura

Nu

Contribuabil inactiv

Da

din 08-04-2026

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026

Reprezentanți legali

Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.

Date protejate (GDPR)
Date protejate (GDPR)

Administrator

Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Activități autorizate (CAEN)

Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Indicatori 2024

Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.

Cifra de afaceri netă

+410.0%

288 177

Rezultat net

+701.9%

+149 290

Capitaluri proprii

+606.8%

124 687

Sursa: MF bilanț 2024 · actualizat 09-10-2026

Date financiare

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.

Cifra de afaceri și rezultatul net

— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.

Sursa: MF bilanț 2024 · actualizat 09-10-2026

Întrebări frecvente

Ce cifră de afaceri a avut ANDREI IVAN CONSTRUCT S.R.L. în 2024?

Bilanțul pe 2024 arată o cifră de afaceri netă de 288 177 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 149 290 lei.

Este ANDREI IVAN CONSTRUCT S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu, ANDREI IVAN CONSTRUCT S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Ce cod CAEN principal are ANDREI IVAN CONSTRUCT S.R.L.?

Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4100 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale.

Când a fost înființată ANDREI IVAN CONSTRUCT S.R.L.?

Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 3 martie 2023.

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2024 · actualizat 09-10-2026

Emite facturi către ANDREI IVAN CONSTRUCT S.R.L. în 2 minute

Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.

Creează cont gratuit

Vrei să vezi cum plătește ANDREI IVAN CONSTRUCT S.R.L.?

În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.

Încearcă gratuit